Noc Muzeów w MCK

📅 piątek 15.05.2015
Noc Muzeów w MCK

15.05.2015, godz. 16:00

Zachęcamy też do eksplorowania budynku MCK po zmroku i uwieczniania go na fotografii. Między godziną 19.00 a 22.00 będzie można fotografować przestrzenie MCK niedostępne na co dzień – m.in. salę panoramiczną z pięknym widokiem na Stare Miasto. Najciekawsze fotografie opublikujemy i nagrodzimy. W tym czasie poradą będą służyć profesjonalni fotografowie, którzy przejrzą przyniesione zdjęcia – każdy może przyjść ze swoimi pracami na nośniku cyfrowym (pen drive, karta sd, płyta cd) i uzyskać profesjonalną opinię i poradę.

Program:

• 18.00, 20.00 i 22.00 – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem
  • 18.00 – 21.00 – Po zmroku widać więcej… – warsztaty dla dzieci – warsztaty w średniowiecznych, tajemniczych piwnicach MCK, gdzie po ciemku będziemy malować wielką panoramę miasta. Następnie przy użyciu lamp ultrafioletowych „zaświećmy" miasto. Warsztaty o charakterze ciągłym, w każdej chwili każde dziecko będzie się mogło włączyć w zabawę.
Rynek Główny 25

sekretariat@mck.krakow.pl