Noc Kin Studyjnych w Kinie KIKA

online mapa

sobota 12.12.2020 do niedziela 13.12.2020

Noc Kin Studyjnych w Kinie KIKA

Serdecznie zapraszamy na organizowaną po raz pierwszy w cyklu „Krakowskich Nocy” – Noc Kin Studyjnych. Pierwsza edycja tej szczególnej Nocy odbędzie się w formule online.

Kino  KIKA zaprasza do wirtualnej sali na platformie kin studyjnych Mojeekino.pl na specjalną, wirtualną projekcję dla młodych widzów.

Noc Kina studyjnych w Kinie KIKA – pokaz dla dzieci 12-13 grudnia 2020

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. PIERWSZA TAJEMNICA | Lasse Majas Detektivbyra – Det första mysteriet, reż. Josephine Bornebusch, Szwecja 2018, 95′

Warsztaty dla dzieci: Ula Szkwarek, edukatorka i animatorka, temat: zabawki optyczne.
Kategoria wiekowa: 7+

Lasse i Maja jeszcze się nie znają, a Biuro Detektywistyczne nawet nie marzy się nieśmiałemu samotnikowi i zbuntowanej dziewczynce. On jest wzorowym uczniem, a ona nową uczennicą w szkole w Valleby. W poprzednich seriach młodzi widzowie śledzili detektywistyczne przygody pary przyjaciół. Teraz dowiemy się, jak to się zaczęło.
Szkoła w Valleby ogłasza konkurs wiedzy, a nagrodą jest starożytna księga Hammarabi, w której spisano złote zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem zmagań starodruk znika. Lasse i Maja są świadkami tej sytuacji, ale nie potrafią zidentyfikować złodzieja. Pracownicy szkoły oskarżają Maję. Żeby udowodnić jej niewinność para młodych detektywów rozpoczyna poszukiwanie prawdziwego sprawcy. Nagle wszyscy stają się podejrzani: dozorca, nauczyciel wf-u, ekscentryczna bibliotekarka, a nawet dyrektorka szkoły. Odkrywanie pierwszej tajemnicy nie tylko daje początek pięknej przyjaźni, ale konfrontuje bohaterów z nowymi wyzwaniami: strachem przed odrzuceniem, kłamstwem, do którego trudno się przyznać i tym jak ważne jest zaufanie i wzajemne zrozumienie.

Materiały potrzebne na warsztaty:
sztywna biała kartka a4
dziurkacz
dwie gumki recepturki ( średniej wielkości)
kredki lub pisaki
nożyczki

Nieodpłatne wejściówki do zdobycia od 6 grudnia. Aby otrzymać kod dostępu należy wysłać maila w temacie: Noc Kin Studyjnych + tytuł filmu na adres bilety@krkino.pl.
Jedna osoba może otrzymać jeden kod na film. Liczba kodów ograniczona.
Film będzie dostępny od 12 grudnia od 12:00 do 13 grudnia do 23:59
Projekt finansowany ze środków Miasta Krakowa

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15

ZOBACZ TAKŻE:filmzagadki