Niezwykłe spotkanie z niezwykłą księgą

czwartek 14.07.2016 do wtorek 09.08.2016

Biblia niezwykła księga dla dzieci

Film dla dzieci „Biblia Niezwykła księga” to zaproszenie, aby pokazać dzieciom Pismo Święte jako interesującą i inspirującą księgę. Dwie wesołe myszki: energiczny Warkot i mała Riki zabiorą dzieci w muzyczną podróż w świat Biblii, a ich przewodnikiem będzie nie kto inny, jak utytułowany mysi profesor dr Tadeusz Dobromysz.

Dzieci dowiedzą się, że Biblia „To nie są tylko słowa, nie tylko papier, druk./To miłosny jest list, co z góry nam przysłał jedyny Bóg”.

Filmy dla dzieci zostały wydane w formie książeczki z łamigłówkami: labirynty, przeskakiwanki i kolorowanki to tylko niektóre propozycje dla najmłodszych. Dla wytrwałych odkrywców Biblii wydawnictwo Promyczek przygotowało niespodziankę: co miesiąc wśród prawidłowych odpowiedzi nadesłanych do siedziby wydawnictwa rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody!

Na dołączonej do łamigłówek płycie DVD znalazły się trzy półgodzinne filmy animowane dla dzieci z pełnym dubbingiem aktorskim:

  1. Niezwykła księga Biblia
  2. Niezwykłe historie z Biblii
  3. Niezwykłe dzieci z Biblii

Sięgnijcie wraz z dziećmi po naszą filmową propozycję, „bo Biblia opowieści pełna jest – to jasne, że dla siebie coś w niej znajdziesz, a ja znajdę to, co wciągnie mnie”.

W książeczce znajdują się łamigłówki, po rozwiązaniu których można wylosować nagrody, szczegóły TUTAJ.

Więcej informacji o książce i filach na stronie Wydawnictwa Promyczek.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Niezwykłe spotkanie z niezwykłą księgą