Niezwykłe półkolonie z żywiołami

Mała Uczelnia, ul. Inżynierska 45/U20, 53-228 Wrocław mapa

poniedziałek 08.08.2016 do piątek 26.08.2016

Mała Uczelnia Wrocław

Mała Uczelnia, czyli alternatywna, autorska szkoła podstawowa, oparta na wartościach szacunku i zaufania do dzieci i wierze, że wzrastanie w wolności jest niezbędnym warunkiem samorealizacji i wszechstronnego rozwoju zaprasza na WAKACJE Z ŻYWIOŁAMI.

Ślady fascynacji człowieka mocą żywiołów, można odnaleźć we wszystkich kulturach świata. Dlatego podczas kolejnych tygodni będziemy odwiedzać różne, odległe w czasie i przestrzeni miejsca. Dowiemy się, jak ludzie innych kultur odczuwali i opisywali swoje doświadczenia ze spotkania z żywiołami. Będziemy także szukać obecności żywiołów bardzo blisko, tuż koło nas. Może napotkamy je w przestrzeni naszego miasta, w przestrzeni naszej codzienności, a może odkryjemy je jeszcze bliżej, gdzieś głęboko wewnątrz nas..?

Chcemy spotkać się z żywiołami i doświadczyć ich wszystkimi zmysłami: obserwować je spełniając się artystycznie, przeprowadzając eksperymenty przyrodnicze, bawiąc się, tańcząc, wsłuchując się w ich muzykę, ale przede wszystkim w siebie samych – w nasze potrzeby i emocje. Udział w naszych warsztatach, to także wyjątkowa okazja, żeby doświadczyć żywiołu zabawy w wolności.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku 7-11 lat, te lubiące wyżywać się artystycznie i te, które lubią eksperymenty przyrodnicze i te, których żywiołem jest zabawa, do spędzenia z nami kilku dłuższych, wakacyjnych chwil.

Możecie zostać z nami przez jeden, dwa lub trzy tygodnie:

TURNUS I: Żywioły w kulturach słowiańskich, 8-12 sierpnia
TURNUS II: Żywioły w kulturach europejskich, 15- 20 sierpnia
TURNUS III: Żywioły w kulturach świata, 22- 26 sierpnia

Koszt udziału w tygodniowych warsztatach to 400zł wraz z posiłkiem.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w linku poniżej:

http://goo.gl/forms/ IaIfSCnQWWosEVQh1

Czekamy na Was w MU!

Mała Uczelnia dzieci

Mała Uczelnia

Mała Uczelnia to miejsce dla dzieci, które nie chodzą do szkoły, bo... chcą się uczyć. To także przestrzeń wspólnych poszukiwań dla dzieci i towarzyszących im dorosłych. To mała społeczność ucząca się, otwarta na inspirujących ludzi, miejsca i …

Inżynierska 45/U20

katarzyna1majewska@gmail.com