Niezwykłe półkolonie z żywiołami

Mała Uczelnia, ul. Inżynierska 45/U20, 53-228 Wrocław mapa

poniedziałek 08.08.2016 do piątek 26.08.2016

Mała Uczelnia Wrocław

Mała Uczelnia, czyli alternatywna, autorska szkoła podstawowa, oparta na wartościach szacunku i zaufania do dzieci i wierze, że wzrastanie w wolności jest niezbędnym warunkiem samorealizacji i wszechstronnego rozwoju zaprasza na WAKACJE Z ŻYWIOŁAMI.

Ślady fascynacji człowieka mocą żywiołów, można odnaleźć we wszystkich kulturach świata. Dlatego podczas kolejnych tygodni będziemy odwiedzać różne, odległe w czasie i przestrzeni miejsca. Dowiemy się, jak ludzie innych kultur odczuwali i opisywali swoje doświadczenia ze spotkania z żywiołami. Będziemy także szukać obecności żywiołów bardzo blisko, tuż koło nas. Może napotkamy je w przestrzeni naszego miasta, w przestrzeni naszej codzienności, a może odkryjemy je jeszcze bliżej, gdzieś głęboko wewnątrz nas..?

Chcemy spotkać się z żywiołami i doświadczyć ich wszystkimi zmysłami: obserwować je spełniając się artystycznie, przeprowadzając eksperymenty przyrodnicze, bawiąc się, tańcząc, wsłuchując się w ich muzykę, ale przede wszystkim w siebie samych – w nasze potrzeby i emocje. Udział w naszych warsztatach, to także wyjątkowa okazja, żeby doświadczyć żywiołu zabawy w wolności.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku 7-11 lat, te lubiące wyżywać się artystycznie i te, które lubią eksperymenty przyrodnicze i te, których żywiołem jest zabawa, do spędzenia z nami kilku dłuższych, wakacyjnych chwil.

Możecie zostać z nami przez jeden, dwa lub trzy tygodnie:

TURNUS I: Żywioły w kulturach słowiańskich, 8-12 sierpnia
TURNUS II: Żywioły w kulturach europejskich, 15- 20 sierpnia
TURNUS III: Żywioły w kulturach świata, 22- 26 sierpnia

Koszt udziału w tygodniowych warsztatach to 400zł wraz z posiłkiem.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w linku poniżej:

http://goo.gl/forms/ IaIfSCnQWWosEVQh1

Czekamy na Was w MU!

https://www.facebook.com/events/504639663066931/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Mała Uczelnia dzieci

Mała Uczelnia

Mała Uczelnia to miejsce dla dzieci, które nie chodzą do szkoły, bo... chcą się uczyć. To także przestrzeń wspólnych poszukiwań dla dzieci i towarzyszących im dorosłych. To mała społeczność ucząca się, otwarta na inspirujących ludzi, miejsca i …

Więcej

Adres:

Inżynierska 45/U20
53-228 Wrocław


Kontakt:

603 892 448
katarzyna1majewska@gmail.com
facebook

Zobacz także