Niezgaszalni w kinach od 15 lipca! Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

📅 piątek 15.07.2022 do niedziela 17.07.2022
Niezgaszalni w kinach

Twórcy światowego megahitu „Nietykalni” oraz przebojów „Balerina”, „Jak wytresować smoka 2″ i „Kung Fu Panda” przedstawiają jedną z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat. „Niezgaszalni” to porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką.

Małgosia Socha gorrrrrrąco poleca! Film dla dużych, małych, dziewczyn i chłopaków! „Niezgaszalni” w kinach od 15 lipca

To jest film dla każdego!
Dla dużego, małego, dla dziewczyn i dla chłopaków bo, myślę, że każdy chłopak chciałby mieć taką koleżankę w swojej bandzie. Georgia to dziewczyna, z którą można nie tylko konie kraść ale i ugasić każdy pożar!
Oczywiście jest tu cała masa przygód, które wydarzą się po drodze, ale to już nie mnie opowiadać, po prostu musicie to zobaczyć!
Zapraszam was wszystkich bardzo serdecznie, i przede wszystkim gorąco, na najnowszą animację „Niezgaszalni”!
Małgorzata Socha

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków.

Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

W polskiej wersji językowej w roli Georgii usłyszymy Małgorzatę Sochę!

W oryginalnej obsadzie dubbingowej filmu swoich głosów użyczyli uznani aktorzy: Kenneth Branagh („Harry Potter i Komnata Tajemnic”), Olivia Cooke („Player One”), Laurie Holden („The Walking Dead”) oraz William Shatner (niezapomniany Kapitan Kirk z serii „Star Trek”). Na znakomitej ścieżce dźwiękowej znalazły się współczesne popowe hity w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach.

Uwaga! Z okazji premiery filmu Niezgaszalni Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 18-24 lipca.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 11-15 lipca (do godz. 16) wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Niezgaszalni, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Kim w przyszłości chce zostać  Wasze dziecko, o jakim zawodzie marzy?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun

Gatunek: animacja, komedia, przygodowy

Produkcja: Francja 2022

Reżyseria: Theodore Ty („Jak wytresować smoka 2″, „Kung Fu Panda”, „Balerina”), Laurent Zeitoun („Nietykalni”, „Samba”, „Balerina”)