Niezapomniane urodziny dla dzieci na terenie całej Warszawy

Warszawa mapa

środa 24.06.2020 do niedziela 23.08.2020

Niezapomniane urodziny dla dzieci na terenie całej Warszawy

Stawiamy na kreatywne, rozwojowe i oryginalne urodziny, z których Twoje dzieci i ich goście wyjdą mądrzejsze i głodne wiedzy. Gwarantujemy organizację niezapomnianej zabawy urodzinowej, dedykowanej wszystkim młodym naukowcom między 4 a 12 rokiem życia, pełnej radości, pasji i śmiechu, a także satysfakcji z wykonanych zadań. Organizujemy urodziny w 2 tematach:

Urodziny Szalonego Naukowca – podczas imprezy dzieci sprawią, że widzialne stanie się niewidzialne, wyczarują zegar w szklance wody oraz sprawdzą czy z grzybów można otrzymać gaz. A to zaledwie część wyjątkowych niespodzianek, które czekać będą na jubilata i jego gości!

Urodziny Laboratorium piękna – to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Mali chemicy będą mieli okazję wytworzyć własnoręcznie mydełka glicerynowe, naturalne balsamy, kremy, peeling, i poczuć się jak w prawdziwym gabinecie kosmetycznym.

Więcej szczegółów w linku: https://mali-naukowcy.pl/urodziny-dla-dzieci/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
MAli Naukowcy Warszawa: usługi, zajęcia i warsztaty dla dzieci - miastodzieci.pl

Mali Naukowcy – odważ się być mądrym

Uwaga – u nas dzieci samodzielnie przeprowadzają rozmaite, efektowne eksperymenty! W czasie zajęć dzieci wytworzą pastę do zębów dla słonia wyczarują zegar w szklance wody, sprawdzą czy z grzybów można otrzymać gaz oraz wyprodukują plastik …

Więcej

Adres:

Batorego 27/71
02-591 Warszawa


Kontakt:

693396136
kontakt@mali-naukowcy.pl
https://mali-naukowcy.pl/