Niewidzialny Chłopiec. Teatralna Sala Zabaw

Data wydarzenia: niedziela 27.05.2018

Wstęp: 24-32 zł

Niewidzialny Chłopiec

Zapraszamy do  Wrocławskiego Teatru Współczesnego!

Niewidzialny Chłopiec, reż. Weronika Szczawińska

27 maja, g. 18.00, Scena na Strychu

Oto członkowie trzech pokoleń zamożnej rodziny spędzają towarzyski wieczór z Doktorem i Służącą. Spotkanie zostaje zakłócone przeczuciem obecności tytułowego „niewidzialnego chłopca”.

Zapraszamy rodziców z dziećmi. Opieka nad dziećmi jest bezpłatna (w cenie biletu na spektakl). W specjalnie przystosowanej sali pełnej edukacyjnych zabawek dziecko wesoło i bezpiecznie spędzi czas pod opieką wykwalifikowanych pedagogów, kiedy to rodzice będą oglądać spektakl. Konieczne jest wcześniejsze wypełnienie i przesłanie ankiety najpóźniej trzy dni przed spektaklem na adres: rezerwacja@wteatrw.pl.

Regulamin i ankieta do pobrania tutaj: www.wteatrw.pl/teatr dla rodziców

Bilety w cenie: 32 zł(N) , 24 zł(U)

Wrocławski Teatr Współczesny
ul. Rzeźnicza 12, Wrocław

www.wteatrw.pl

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 podwójne zaproszenie  na spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Niewidzialny Chłopiec) wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

wtw logo

Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego

Teatr Współczesny nie tylko wpisał się w życie kulturalne Wrocławia, ale uważany jest powszechnie za jedną z najciekawszych, najbardziej interesująco prowadzonych polskich scen teatralnych. Uznanie publiczności i krytyki zdobył sobie czytelnym repertuarem, poważnym traktowaniem widza, …

ul. Rzeźnicza 12