Nieskończenie wiele atrakcji, czyli nowe otwarcie Centrum Janki

Centrum Janki mapa

środa 21.08.2019 do niedziela 25.08.2019

Nieskończenie wiele atrakcji, czyli nowe otwarcie Centrum Janki

Historia lubi zataczać koło! Równo 20 lat temu Centrum Janki otworzyło po raz pierwszy drzwi dla swoich Klientów. Teraz przed nami ponowne otwarcie – tym razem zmodernizowanego i rozbudowanego Centrum Janki w nowej odsłonie! Przez pięć dni – od 21 do 25 sierpnia – na Klientów czeka nieskończenie wiele atrakcji: spotkania z gwiazdami, koncerty, konkurs Talent Show, Bitwa na Style oraz zabawy i konkursy dla najmłodszych!

Mateusz Gessler, Maja Sablewska, Ewa Farna i rybka MiniMini – to tylko niektóre z gwiazd, które pojawią się w Centrum Janki, by wspólnie z Klientami świętować nowe otwarcie. Cykl niezapomnianych atrakcji zacznie się nietypowo, bo … od kuchni, a zakończy wielkim muzycznym finałem!

Pierwszego dnia Wielkiego Otwarcia nowego Centrum Janki, w środę 21 sierpnia w godzinach 13.00-19.00, do Centrum Janki zawitają mistrzowie kuchni. Znany kucharz i restaurator Mateusz Gessler pokaże, jak przyrządzić smaczne i efektowne dania, a zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „MasterChef Junior” – Natalia Paździor – przeprowadzi warsztaty kulinarne dla najmłodszych.

Kolejnego dnia, w czwartek 22 sierpnia, scenę w Centrum Janki opanują młode lokalne talenty. Tego dnia rozpocznie się dwudniowy casting do konkursu Talent Show, w którym mieszkańcy Warszawy, Janek i okolic będą mogli zaprezentować swoje umiejętności oraz powalczyć o nagrodę główną – rodzinny wyjazd do Disneylandu. Gwiazdą Dnia będzie słynny vloger Karol „Blowek” Gązwa.

Piątek, 23 sierpnia upłynie na pokazach najnowszych kolekcji mody sportowej oraz rozmowach o zdrowym stylu życia, które poprowadzi dziennikarka i prezenterka Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Nie zabraknie również spotkania z gwiazdą: Centrum Janki odwiedzi specjalistka od zieleni i designu ogrodów Maja Popielarska, która opowie, jak zadbać o swój ogród na jesień, a także zaprezentuje najciekawsze rośliny sezonu.

Weekend rozpoczniemy modową Bitwą na Style, którą stoczą Maja Sablewska i Zosia Ślotała. W sobotę 24 sierpnia emocjonującym stylowym starciu będą mogli wziąć udział również klienci Centrum Janki. Gospodarzem tego dnia będzie Rafał Maślak, który poprowadzi również pokazy mody oraz zachęci klientki do udziału w modowych metamorfozach.

Ostatni dzień Wielkiego Otwarcia Centrum Janki to święto rodzinnej rozrywki i dobrej muzyki. W niedzielę, 25 sierpnia, odbędzie się finał konkursu Talent Show, któremu przewodniczyć będą ekspert w tańcu Rafał „Roofi” Kamiński oraz aktorka Monika Mrozowska. Na zakończenie wydarzenia na scenie w Centrum Janki wystąpią uwielbiany przez nastolatki zespół 4Dreamers oraz Ewa Farna.

5-dniowe świętowanie otwarcia nowego Centrum Janki to również atrakcje dla najmłodszych. Każdego dnia dzieci bawić i uczyć będzie rybka MiniMini, której będą towarzyszyć Barbie, Hot Wheels czy Tomek i przyjaciele.

„5 dni atrakcji na Wielkie Otwarcie nowego Centrum Janki! Przyjdź i spotkaj wyjątkowe gwiazdy – Natalię Paździor, Mateusza Gesslera, Blowka, Maję Popielarską, Maję Sablewską, Zosię Ślotałę, 4Dreamers czy Ewę Farnę, którzy wspólnie z nami będą świętować zakończenie rozbudowy naszego Centrum. Każdy dzień to inny temat przewodni, a tam samym atrakcje dla każdego – dla amatorów dobrego jedzenia, miłośników mody czy wielbicieli zieleni. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!” – mówi Magdalena Piechna, Head of Asset Management, CEE z Cromwell Property Group.

Wszystkie atrakcje na otwarcie nowego Centrum Janki są bezpłatne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl