Niesamowity weekend z grami miejskimi w Warszawie

Ursynów, Bemowo
🗺
📅 sobota 16.09.2017 do niedziela 17.09.2017
Zakochaj się w Warszawie logo

Już w ten weekend spełnicie najskrytsze marzenia Kapitana Warszawa na Ursynowie oraz wybierzecie się w podróż do przeszłości na Bemowie! Weźcie udział w trzymających w napięciu grach miejskich i pomóżcie nam pomagać innym!

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa i nauczyć się pomagać innym, wejdź na stronę http://www.zapisyzwalcznude.pl/ zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

Na najbliższy weekend Zwalcz Nudę przygotowało dla Was:

16 września, Park Kultury Powsin obok basenu i dmuchańców, g.12:00

Pojawcie się na Pikniku i grze miejskiej i pomóżcie  nam spełnić marznie Kapitana Warszawy! Od dłuższego czasu nasz Kapitan, chowa w sobie skrycie pewne marzenie, które skrupulatnie udało mu się ukryć, aż przez tyle gier…  Kapitan Warszawa zawsze marzył by wziąć udział w Olimpiadzie. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla niego, dlatego prosimy Was o pomoc w jej organizacji. Mamy już wybrane najciekawsze rodzaje sportów (nie tylko olimpijskich), w których zmierzycie się z kapitanem. Brakuje nam tylko Waszej obecności.

17 września, kawiarnia Dwa Jelonki, Powstańców Śląskich 44, g.11:00

Kapitan Warszawa znalazł na strychu stare zakurzone zdjęcia. Co to takiego? Niby znajome miejsca a jednak obce. Wzbudzają one wiele wspomnień szczególnie w sercach babć i dziadków. Stare fotografie zostały zapomniane a historia sfotografowanych miejsc okryła się tajemnicą. Czy jesteście gotowi na wspaniałą przygodę, podczas której wytropicie miejsca ze starych fotografii, odczarujecie je swymi uśmiechami oraz postaracie się dowiedzieć jak najwięcej o tym jak pomagać osobom starszym. Kapitan Warszawa pomoże Wam napisać listy do starszych osób, które brały udział w Powstaniu Warszawskim. Pomocnicy Kapitana Warszawy pomogą Wam poznać historię tajemniczych miejsc oraz historii aby odczarować je z „zapomnienia”.

Zapisy na grę: www.zapisyzwalcznude.pl

W terminie od czerwca do października superbohater Kapitan Warszawa przeprowadzi nabór i odnajdzie najbardziej bezinteresownych i pomocnych mieszkańców Warszawy, którzy pomogą mu przekazywać wiedzę na temat tego co każdy z nas może zrobić dla dobra dla naszego osiedla, dzielnicy i całej Warszawy!  Spotykamy się w każdej dzielnicy! Drużyna, która weźmie udział w największej ilości gier miejskich i zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma specjalną nagrodę: wyjazd do jednego z dwóch wspaniałych miejsc dla całej rodziny!

1. Fundatorem Pobytu jest Bałtowski Kompleks Turystyczny
  2. Fundatorem Pobytu jest Pensjonat Reymontówka

Twoje miejsce jest w naszych szeregach – pomóż nam pomagać!

Udział w wydarzeniach jest BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 20 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Kolejne wyzwania czekają na Was:

Kolejne wydarzenia we wrześniu – sprawdź na naszej stronie pełen harmonogram.

Wielki finał gier miejskich Aktywna Rodzina odbędzie się 7 października na Błoniach Stadionu PGE Narodowego wraz z piknikiem Narodowego Dnia Sportu www.narodowydziensportu.pl.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/

Kontakt: gra@zwalcznude.pl