Nierozłączki – pełne humoru i przygód opowieści o przyjaźni

czwartek 18.02.2021 do czwartek 25.02.2021

Nierozłączki - pełne humoru i przygód opowieści o przyjaźni

Na pierwszy rzut oka Lilkę i Pestkę dzieli wszystko. Jedna jest spokojna, druga nie może usiedzieć na miejscu, jedna nieśmiała, drugiej wszędzie pełno, jedna woli różowe sukienki, druga to zdecydowanie typ chłopczycy skaczącej po płotach i drzewach. A jednak los je ze sobą zetknął i sprawił, że stały się nierozłączne. Pogodne i pełne humoru oraz przygód opowieści o przyjaźni, codziennych rozterkach, radościach, kłopotach i nieznośnym starszym rodzeństwie.

Nierozłączki. Lilka i Pestka ratują świat
Autor: Annie Barrows
Ilustrator: Sophie Blackall
Tłumaczenie: Emilia Kiereś
Oprawa: miękka
Objętość: 136 stron
Format: 148×210
Cena: 22,99
ISBN: 978-83-276-5896-8
Grupa docelowa: 8-12 lat
Premiera: 24.02.2021

W szkole Lilki i Pestki odbędzie się wieczór nauk przyrodniczych. Uczniowie z klasy pani Wesołej mają za zadanie znaleźć sposób na walkę z globalnym ociepleniem. Eryk planuje skonstruować śmieciowego robota pożerającego odpadki, Weronika postara się jak najdłużej wstrzymywać oddech. A co wymyślą Lilka i Pestka? Skonstruują coś ze sznurków? Zrobią coś, co wybuchnie? Przeprowadzą doświadczenie z kostkami lodu? A może… wpadną na zupełnie wyjątkowy pomysł!

Nierozłączki. Lilka i Pestka wydają gazetę Nierozłączki. Lilka i Pestka wydają gazetę
Autor: Annie Barrows
Ilustrator: Sophie Blackall
Tłumaczenie: Emilia Kiereś
Oprawa: miękka
Objętość: 128 stron
Format: 148×210
Cena: 22,99
ISBN: 978-83-276-5897-5
Grupa docelowa: 8-12 lat
Premiera: 24.02.2021

Lilka i Pestka potrzebują trochę pieniędzy. A na co? Na ser! Na dwa woreczki „niskotłuszczowego sera Belldeloon w małych porcjach specjalnie dla ciebie”.

Ale jak zarobić dziesięć dolarów? Czy przyjaciółki powinny zacząć opiekować się dziećmi? Brrr… pieluchy są okropne! Czy powinny zarabiać, myjąc samochody? Raczej nie. Czy powinny wydać gazetę? Tak! Lilka i Pestka muszą tylko wywęszyć w sąsiedztwie jakieś nowinki. Dowiadują się bardzo interesujących rzeczy. A najciekawiej robi się wtedy, kiedy sąsiedzi dostają gazetę do rąk!

Wydawnictwo HarperCollins Polska

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
HarperCollins Polska logo

HarperCollins Polska - HarperKids

HarperCollins Publishers to drugi największy wydawca książek na świecie, z oddziałami w 18 krajach. Od ponad 200 lat dostarcza rozrywki całemu światu publikując beletrystykę, literaturę faktu, książki kulinarne i wiele innych. Wśród autorów z grupy …

Więcej

Adres:

ul. Starościńska 1B lok. 24-25
02-516 Warszawa


Kontakt:

info@harpercollins.pl
http://www.harpercollins.pl
facebook

Wiosenne kurtki 5.10.15