Niemiecki 100 pierwszych słówek. Książka i Karty obrazkowe

niedziela 17.07.2016 do sobota 06.08.2016

Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek

Wyjątkowy zestaw do nauki niemieckiego dla dzieci w wieku 3-6 lat! Wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka niemieckiego w domu, w przedszkolu i szkole.

Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka niemieckiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania,  pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz produkty spożywcze.

Książeczka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

Karty obrazkowe są integralną częścią książeczki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku niemieckim, a na odwrocie – ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Korzystanie z kart uatrakcyjniają dowcipne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Całość uzupełnia płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera, dzięki czemu dziecko może osłuchać się z poprawną wymową i niemieckim akcentem.

Pakiet zawiera:

– książeczkę przygotowaną z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją i tłumaczeniem słów oraz kolorowankami i ćwiczeniami dla dzieci

– 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci

– płytę CD z nagraniami wszystkich słówek

Więcej informacji na www.KapitanNauka.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie