Niedźwiedź, pianino, pies i skrzypce – pięknie ilustrowana książka o przyjaźni

środa 10.02.2021 do środa 24.02.2021

Niedźwiedź, pianino, pies i skrzypce - pięknie ilustrowana książka o przyjaźni

„Niedźwiedź, pianino, pies i skrzypce” to kolejny znakomity picturebook w dorobku brytyjskiego autora i ilustratora David’a Litchfielda. Po ciepło przyjętej pierwszej części „Niedźwiedzia i pianino” oraz książce „Przyjazny Olbrzym” Litchfield powraca do ulubionych bohaterów, dla których muzyka jest nieodłącznym elementem życia. Przenieśmy się do wielkiego, tętniącego muzyką miasta, gdzie wielu próbuje spełnić marzenia o wielkiej karierze i występach przed milionową publicznością. Czy każdemu się uda? I jaką cenę trzeba zapłacić za odniesiony sukces?

W nowej części przygód Niedźwiedzia i  jego kapeli poznajemy skrzypka Hektora i sympatycznego psa Hugona, którzy oprócz tego, że tworzą niezastąpiony duet muzyczny, są najlepszymi przyjaciółmi. Ich przyjaźń zostaje jednak wystawiona na niemałą próbę, kiedy Hugon dostaje propozycje zagrania w Wielkiej Kapeli Niedźwiedzia. Takiej okazji nie można przegapić! Hektor staje się bardzo zazdrosny. Czy będzie w stanie przełknąć dumę i cieszyć się z sukcesu przyjaciela?

„Niedźwiedź, pianino, pies i skrzypce” to piękna opowieść o przyjaźni, spełnianiu marzeń, ale też o trudnych chwilach w relacji z ukochaną osobą. Książka przeznaczona jest dla dzieci, ale też niejeden dorosły wyciągnie z niej coś dla siebie.

Niedźwiedź, pianino, pies i skrzypce
autor: David Litchfield
ilustrator: David Litchfield
Wydawnictwo Zielona Sowa
s. 40
format: 200×288
Wiek: 4+

Premiera: 10 lutego 2021 roku

Niedźwiedź, pianino, pies i skrzypce - pięknie ilustrowana książka o przyjaźni
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15