Niedzielne Poranki Teatralne w Domu Kultury w Ząbkowicach – Królewna Fasolka

Dom Kultury Ząbkowice mapa

niedziela 25.03.2018

Kolejny sposób na miłe, rodzinne, weekendowe spędzenie czasu. PKZ Dom Kultury Ząbkowice zaprasza dzieci i rodziców na Niedzielne Poranki Teatralne, które odbędą się w terminach  25  lutego oraz 18 i 25 marca.

Zaczynamy zawsze o godzinie 10:30. Podczas kolejne odsłony Niedzielnych Poranków Teatralnych zobaczymy spektakle takie jak: Tajemnica skarbu na kurzej nóżceCzerwony KapturekLampa Alladynaoraz Królewna Fasolka.

Czas trwania każdego spektaklu – ok. 45-50 min. 

25 marca, godz. 10:30 | Królewna Fasolka (przedstawienie interaktywne)

Witajcie w krainie Grządkowej, w której dwójka warzywnych skrzatów Karotek i Groszka, uwielbia uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi im Cebulowa Wróżka oraz dzieci zgromadzone na widowni. Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęca on najmłodszą publiczność do zdrowego odżywiania się oraz zawiera w sobie drobne elementy języka angielskiego.

http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/niedzielne-poranki-teatralne-0

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
palac_kultury_zaglebia_PKZ_logo

Pałac Kultury Zagłębia

Placówka prowadzi działalność imprezową i kulturalno-oświatową, skupioną na animacji zawodowego i amatorskiego ruchu artystycznego. Warto wspomnieć o sztandarowej imprezie, jaką są "Barbórkowe Spotkania Teatralne", odbywające się w Pałacu nieprzerwanie od 1973 roku. Założeniem "Spotkań" jest promowanie …

Więcej

Adres:

Plac Wolności 1
41-300 Dąbrowa GórniczaKontakt:

(32) 260 04 17
promocja@palac.art.pl
http://palac.art.pl

ZOBACZ TAKŻE:bajkateatr