Niedzielne Poranki Teatralne – Halo! Halo! Mikołaju! Dąbrowa Górnicza

Niedzielne Poranki Teatralne – Halo! Halo! Mikołaju! Dąbrowa Górnicza

Dom Kultury Ząbkowice
🗺 mapa
📅 niedziela 04.12.2022
🎫 15zł
Niedzielne Poranki Teatralne - Halo! Halo! Mikołaju! Dąbrowa Górnicza
4 grudnia o 10:30 w Sali Teatralnej Domu Kultury w Ząbkowicach odbędzie się mikołajkowa odsłona cyklu Niedzielne Poranki Teatralne! Na scenie wystąpią aktorzy theART Agencja Artystyczna Katowice z przedstawieniem pt.; „HALO! HALO! MIKOŁAJU” . Po spektaklu odbędzie się spotkanie z brodaczem w czerwonym kubraku, który wręczy najmłodszym prezenty.

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie. Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty? Zapraszamy na nasz program mikołajkowy „Halo! Halo! Mikołaju!”

Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ nasz program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczymy się wspólnie piosenki i zimowego tańca.

Czas trwania: ok. 50 minut + rozdawanie prezentów

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie