Niedzielne Bajeczki: Janosik i Dobry Pasterz

Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B mapa

niedziela 08.09.2019

Niedzielne Bajeczki: Janosik i Dobry Pasterz

Teatr Dobrego Serca oraz Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci (rekomendowany wiek dziecka od 3 do 12 lat) wraz z rodzicami na przedstawienie z cyklu Niedzielne Bajeczki pt. „Janosik i Dobry Pasterz”.

8 września 2019 r. Godz.: 12:30.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
Bilety: bezpłatne, dostępne na www.dobremiejsce.org

Misją Teatru Dobrego Serca jest mówienie w sposób radosny i pogodny o rzeczach pięknych i mądrych. Od wielu lat realizują tę misję, tworząc i wystawiając spektakle. Przedstawienia te oprócz dobrej zabawy, pozostawiają w sercach dzieci proste mądrości, wartościowe wzorce i pozytywne emocje.

„Pragniemy wychowywać, a wolny czas dzieci wypełniać tym, co jest związane z kulturą, uczy obcowania ze sztuką, a także kształtuje dziecięce gusty.”

Teatr Dobrego Serca

Ich przedstawienia spotykają się z radosnym odbiorem dziecięcej publiczności. Jak również z bardzo pochlebnymi opiniami wśród rodziców, nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz organizatorów wszelkich imprez kulturalnych. Historie, które opowiadają ciekawią, zaskakują, rozśmieszają i ZAWSZE niosą ze sobą mądrość. Bajki odgrywane są w tzw. planie mieszanym: na scenie obecni są aktorzy w różnych rolach, w dopracowanych kostiumach odpowiadających stylistyce danego przedstawienia oraz piękne, kolorowe a czasem nawet śmieszne lalki wykonane w różnych technikach.

JANOSIK I DOBRY PASTERZ

Bajka osnuta na legendzie o studencie, który staje się zbójnikiem okradającym bogatych i rozdającym biednym. Spotkanie Janosika z Dobrym Pasterzem oraz jego zabawne rozmowy z przesympatycznymi owieczkami sprawiają, że Janosik zmienia się! Teraz wie, że nie można nikogo okradać. A jeżeli chce się pomagać ludziom, to trzeba robić to mądrze – najlepiej wrócić na studia! Nastrój polskich gór wspaniale oddaje piękna scenografia i piosenki oparte na tradycyjnych melodiach góralskich we wspaniałej instrumentacji Krzysztofa Maciejowskiego.

Szczegóły w artykule na stronie Dobrego Miejsca: http://dobremiejsce.org/niedzielne-bajeczki-janosik-i-dobry-pasterz/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr