Niedzielna bajka rodzinna: Roszpunka

Teatr im. A Mickiewicza w Częstochowie mapa

niedziela 16.09.2018

Niedzielna bajka rodzinna: Roszpunka

Historię Roszpunki zna prawie każdy. Piękna dziewczyna o długich włosach, czarownica, która zamyka ją w wieży i młody książę, który się w niej zakochuje. Tym razem wszystko jednak wygląda inaczej. Czarownica chce oczarować jednego z jurorów w konkursie piosenki. Niestety jej skrzeczący głos nie zapewni jej wygranej, ale… przecież Roszpunka pięknie śpiewa!

Festiwal prowadzony przez przebojowego DJ’a Pokrakę to tylko początek zmian w bajce. Okazuje się bowiem, że ojciec Roszpunki jest sławnym gwiazdorem, a doktor leczący jej matkę potrafi przepowiadać przyszłość! Czarownica, by wygrać, nie cofnie się nawet przed oszustwem. Na szczęście miłość i tutaj w końcu zwycięży, ale jak to się stanie… zobaczcie sami!

Obsada: Roszpunka – MARTA HONZATKO, Matka – IWONA CHOŁUJ, Ojciec (Sakramencki Kazek król rock’n’rolla) – ANTONI ROT, Doktor (wróżbita, Polelum) – WALDEMAR CUDZIK, DJ Pokraka – ADAM HUTYRA, Wiedźma (Arletta Bernadetta Wioletta Rezydencja) – MAŁGORZATA MARCINIAK, Książę – SEBASTIAN BANASZCZYK, Giermek na emeryturze – ROBERT RUTKOWSKI

ZAPRASZAMY 16 WRZEŚNIA (NIEDZIELA), GODZ. 17.00

CZAS TRWANIA
SPEKTAKLU : 1 H, 20 MINUT (BEZ PRZERWY)

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr_mickiewicza_czestochowa_logo

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie

Teatr im. A. Mickiewicza w Częstochowie wystawia przedstawienai dla dzieci i młodzieży, organizuje warsztaty teatralne dla dzieci.

Więcej

Adres:

Częstochowa, ul. Kilińskiego 15

Kontakt:

(34) 372 33 04
info@teatr-mickiewicza.pl
http://www.teatr-mickiewicza.pl

ZOBACZ TAKŻE:bajkateatr

Zobacz także