Nie tak dawno temu – nocne czytanie bajek

Nie tak dawno temu – nocne czytanie bajek

Muzeum Miasta Gdyni
🗺 mapa
📅 piątek 25.11.2022
Nie tak dawno temu – nocne czytanie bajek
Kiedy dni stają się coraz krótsze, a noce coraz chłodniejsze, nie ma nic przyjemniejszego niż otulić się ciepłym kocykiem i odpłynąć myślami gdzieś hen daleko. A gdyby tak spotęgować tę przyjemność słuchając polskich i ukraińskich opowieści w Waszym ulubionym muzeum?

Ubierzcie Wasze najwygodniejsze ubrania (mogą być i piżamy!) i weźcie udział w nocnym czytaniu bajek w Muzeum Miasta Gdyni. Rozpoczynamy w piątek 25 listopada 2022 r. o godzinie 18:00. Mile widziane dzieci w każdym wieku wraz z opiekunami. Wspólnie zbudujemy bazę z koców i krzeseł, a następnie zatopimy się w świecie opowieści czytanych zarówno po polsku, jak i ukraińsku.

Liczba miejsc ograniczona! Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Prowadzenie: Olga Lewandowska, Mariia Kamenska, Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie