Nie przegap Family Challenge!

Park Szczytnicki we Wrocławiu, Park Oruński w Gdańsku mapa

niedziela 09.06.2019

family challenge

Jesteście gotowi na rodzinną przygodę? Family Challenge to cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla rodzin, które lubią aktywnie, ciekawie i wesoło spędzać wolny czas.

Na każdej imprezie czekają na Was dwie strefy atrakcji:

  • sportowo-rekreacyjna, czyli rodzinny bieg na orientację,
  • zabawy i edukacji, czyli stanowiska z grami, pokazami i animacjami.

Podczas rodzinnego biegu na orientację macie do wyboru trzy trasy. Sami decydujecie, na której chcecie wystartować. Długości i stopnie trudności tras są zaplanowane tak, aby każdy znalazł dla siebie odpowiedni wariant – rodziny z małymi dziećmi (także maluchami w wózkach), osoby starsze i z niepełnosprawnościami. Sami też wybieracie najbardziej dogodne tempo pokonania trasy – spacerkiem, marszem lub biegiem. Cała trasa rozplanowana jest na mapie, którą otrzymacie przed startem. A co jeśli jeszcze nigdy nie próbowaliście mierzyć się z mapą? Nic nie szkodzi – dla początkujących będzie krótkie szkolenie. Na Family Challenge rywalizacja nie jest najważniejsza – liczy się wspólne pokonanie trasy, współpraca i dobra zabawa. Za to na mecie na wszystkich dzieci będzie czekać upominek!

Za nami I edycja Family Challenge w Parku Kultury w Powsinie. Na trasach biegu wystartowało blisko 250 osób, a w strefie relaksu i zabaw bawiło się prawie 500 osób!

Kolejne imprezy odbędą się 9 czerwca we Wrocławiu (Park Szczytnicki) i 16 czerwca w Gdańsku (Park Oruński).

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie www.familychallenge.pl

Nawigacja wiadomościWiadomość 5 z 11 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: Family Challenge Nawigacja wiadomościWiadomość 5 z 11 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: Family Challenge
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie