UD

Nie płacz, Koziołku w Grotesce

Teatr Groteska
🗺 mapa
📅 sobota 24.02.2024 do niedziela 25.02.2024
Nie płacz, Koziołku
„Nie płacz, Koziołku” to wzruszające przedstawienie o przyjaźni i poświęceniu, od kilku lat grane w Teatrze Groteska. 

Bohaterem przedstawienia jest mały i nieposłuszny Koziołek. Uparciuch nie słucha przestróg Mamy o zbliżającej się burzy i niebezpiecznie oddala się od domu podczas szalejącej ulewy. Szybko popada w tarapaty i pewnie stałby się smacznym kąskiem dla Wilków, gdyby nie pomoc innych zwierząt.

Przedstawienie Grzegorza Kwiecińskiego jest bajką i zabawą w jednym, kierowaną do widzów najmłodszych. Ubrani w kolorowe kostiumy zwierzątek aktorzy animują przyjazne lalki – pluszaki. Ze sceny padają zabawne dialogi i łatwo wpadające w ucho piosenki. Wszystko to składa się na pełną ciepła i humoru atmosferę przedstawienia. Przygody Koziołka wydobywają na plan pierwszy najważniejsze wartości: miłość rodziców i przyjaźń otoczenia. Bajka uczy, że warto słuchać dorosłych. Zachęca także do niesienia pomocy innym.

24 lutego, godz. 13.30 i 16

25 lutego, godz. 11.00, 13.00 i 16

https://www.groteska.pl/spektakle/dla-dzieci/nie-placz-koziolku

UWAGA! Konkurs zakończony!
Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na ten wspaniały spektakl w dniu 25 lutego (niedziela) o godzinie 13.00!

Aby je zdobyć, należy do 9 lutego przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Nie płacz, Koziołku, a w treści podać swoje imię i nazwisko, imię i wiek dziecka oraz krótką odpowiedź na pytanie: Za co najbardziej lubicie Teatr Groteska?
Na wybrane adres e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.
Powodzenia!

243 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent