Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Nickelodeon Polska z kampanią-Super Ja

📅 wtorek 15.09.2020 do poniedziałek 21.09.2020
Nickelodeon Polska z kampanią-Super Ja

Stacja wystartowała z wyjątkową akcją, w której przedstawia dzieci z niezwykłymi pasjami. Materiały video emitowane są na antenie Nickelodeon oraz dostępne na platformach stacji w mediach społecznościowych 

W kampanii “Super Ja!” Nickelodeon oddaje swoją antenę niezwykle uzdolnionym dzieciom, pragnąc zainspirować swoich młodych widzów do realizacji swoich, również nietypowych, pasji. W serii spotów, opartych na amerykańskiej akcji „Extraordinary Me”, stacja zaprezentuje dwoje uzdolnionych nastolatków, którzy ze szczególną determinacją poświęcają się swoim zainteresowaniom i odnoszą pierwsze sukcesy.

Bohaterką pierwszej odsłony kampanii jest 10-letnia Nelly – skateboardzistka, która mimo młodego wieku wykonuje skomplikowane triki i jest członkiem kadry Juniorów reprezentacji Polski. Dziewczynka znakomicie odnajduje się i realizuje w, wydawałoby się, typowo męskim sporcie.

Następnie widzowie stacji poznają Nikodema – wszechstronnie uzdolnionego 12-latka, absolwenta szkoły muzycznej I stopnia, grającego m. in na fortepianie i perkusji. Chłopiec profesjonalnie trenuje wspinaczkę panelową i hoduje jeże karłowate.

Celem kampanii “Super Ja!” jest wsparcie i promocja młodych talentów, ukazanie ich niezwykłych pasji oraz uporu i determinacji w dążeniu do celu. Materiały z udziałem Nelly i Nikodema emitowane są na antenie Nickelodeon Polska oraz na platformach stacji internecie.

Więcej o Nickelodeon Polska na Instagramie i stronie ww.nick.com.pl

453 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent