Nauka i zabawa w jednym, czyli Neuroland w Galerii Młociny

Galeria Młociny mapa

środa 12.06.2019 do środa 19.06.2019

Nauka i zabawa w jednym, czyli Neuroland w Galerii Młociny

Łączenie nauki z zabawą jest równie skuteczne, jak łączenie przysłowiowego przyjemnego z pożytecznym. Galeria Młociny, zaskakuje od tygodni nie tylko bogatą ofertą zakupowo-rozrywkową, ale również jakością organizowanych wydarzeń. Od 12 do 19 czerwca wszyscy goście galerii będą mogli podziwiać wyjątkową wystawę przygotowaną przez Neuroland. Ta wyjątkowa atrakcja przyjedzie po raz pierwszy do Polski prosto z Dubaju.

Historie o potędze ludzkiego mózgu, neurony, atomy, energia i siła, to tylko część zagadnień, które są dedykowane nie tylko najmłodszym. Galeria Młociny wspólnie z Neurolandem zapewni wszystkim wyjątkową podróż w głąb własnego umysłu, dostarczając mnóstwa wrażeń podczas wspólnej zabawy. Takich przyjemności i zakresu nie doświadczy się w żadnej szkole. Dla wszystkich ciekawskich przygotowano liczne atrakcje, które w prosty i jednocześnie intrygujący sposób pokażą, jak wiele potrafi ludzki mózg. Będzie można prowadzić pojazdy, poruszać przedmioty, a nawet latać… A wszystko to za sprawą potęgi umysłu. Każdy niedowiarek przekona się, że jego możliwości są nieograniczone!

Wśród atrakcji pojawią się:

  • wieża nie do wiary
  • zderzenie fal
  • wyścigi neuronów
  • robota robota
  • lotny umysł
  • skuter na ster
  • taniec na fali

W ramach Neurolandu, z myślą o najmłodszych przygotowano cykle spotkań dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Poza licznymi atrakcjami, które skutecznie połączą nabywanie wiedzy z zabawą, Galeria Młociny przygotowała jeszcze jedną atrakcję. 12 czerwca Uczniowie pod opieką nauczycieli będą mogli bezpłatnie skorzystać z kręgielni, od 12 do 14 czerwca na dzieci czekają dmuchańce a dla pierwszych 300 dzieci przewidziano również lodowy poczęstunek, zarówno w środę jak i w piątek 14 czerwca.

Więcej informacji na temat licznych atrakcji przygotowanych w Galerii Młociny na www.galeriamlociny.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Nauka i zabawa w jednym, czyli Neuroland  w Galerii Młociny