Nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat – prowadzi dr Czerska

Warszawa, ul. Elektoralna 15/22 mapa

piątek 18.05.2018 do sobota 19.05.2018

Nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat – dr Aneta Czerska

Czy wiesz, że ucząc małe dziecko liter, blokujesz jego naturalne zdolności? A ucząc czytania na głos osłabiasz zrozumienie. Co czwarte dziecko nie rozumie co czyta. 30% dzieci ma problemy ze skupieniem uwagi, nauką szkolną i pamięcią. Tyle samo dzieci ma dysleksję. Czy wiesz, że można temu zapobiec do 6 roku życia?

Edukacja może służyć nie tylko budowaniu wiedzy dziecka, ale kształtowaniu człowieka w sensie neurologicznym. Wczesna nauka czytania rozwija wzrok, słuch i mowę u dzieci od urodzenia, ale także pozwala rozwijać pamięć fotograficzną, kreatywność i myślenie operacyjne u dzieci w wieku od urodzenia do 6-7 roku życia.

Wczesna edukacja nie tylko rozwija zdolności dziecka, ale przede wszystkim zapobiega dysfunkcjom: dysleksji, dyskalkulii i wielu innym. Bodźce stymulują mózg i usprawniają połączenia nerwowe. Jest to jednak możliwe tylko we wczesnym dzieciństwie. Okres największej plastyczności mózgu to pierwsze 6 lat życia.

Czy nadal chcesz uczyć małe dziecko liter, blokując jego naturalne zdolności, pamięć fotograficzną i myślenie operacyjne?

W dowolnym wieku, począwszy od urodzenia, dziecko może łatwo nauczyć się czytać, tak samo łatwo jak mówić. Obserwując całe wyrazy, samo odgaduje, która litera odpowiada za jaki dźwięk – dzięki nowej, unikalnej metodzie Cudowne Dziecko®.

Ale nawet jeśli zna już litery, to dzięki tej metodzie zacznie czytać szybko i ze zrozumieniem. Im młodsze jest dziecko, tym bardziej jest zainteresowane nauką czytania.

Wystarczy tylko pół minuty dziennie, aby po tygodniu przeczytało swoją pierwszą książeczkę. Dzięki temu będzie dobrze czytać ze zrozumieniem i pokocha czytanie.

Ucz się od najlepszego specjalisty rozwoju małego dziecka, autorki licznych publikacji dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Dr Aneta Czerska przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko®, poprowadzić 8 szkoleń z cyklu Uniwersytet Rodziców®.

Dr Aneta Czerska znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia.

sobota 19.05.2018 – Cudowne fotoczytanie, godz. 9:00

Uczestników szkolenia o nauce czytania zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład dr Anety Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

piątek 18.05.2018  o godzinie 16:30 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Podczas szkolenia dowiesz się także, jak nauczyć dziecko czytać płynnie i ze zrozumieniem w wielu językach. Początkowo rodzice myślą o języku angielskim, ale kiedy okazuje się, jakie to łatwe, sięgają po kolejne, nawet jeśli sami ich nie znają.

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Po opanowaniu metody nauki czytania, możesz wziąć udział w szkoleniach:

  • Jak nauczyć małe dziecko matematyki
  • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
  • Ruch kluczem do inteligencji
  • Balans energetyczny
  • Cudowny start – rozwój dziecka w pierwszym roku życia
  • Balans emocjonalny
  • Tajemnica kreatywności

Skorzystaj z promocji, kupując pakiet szkoleń i oszczędzając do 20%. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej CudowneDziecko.pl lub na podstronie serwisu: http://cudownedziecko.pl/home-irmd/promocje/

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń22 292 31 42 oraz 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak nauczyć małe dziecko czytać” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziesz na stronie CudowneDziecko.pl

Jeśli nie rozważasz jeszcze przyjazdu na szkolenie grupowe do Warszawy, to możesz odbyć indywidualne spotkanie online z wykładowcą oraz kupić zestaw do nauki czytania dla dziecka „9 książek na 9 tygodni” oraz jedyną publikację naukową na temat wczesnej nauki czytania autorstwa dr Czerskiej „Czytanie dla rozwoju. Wczesnodziecięca nauka czytania metodą Cudowne Dziecko”. Już za tydzień Twoje dziecko będzie potrafiło przeczytać swoją pierwszą książkę, niezależnie czy ma kilka miesięcy, czy kilka lat.

zestawy-nauka-czytania-ksiazka-plansze

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat – prowadzi dr Czerska

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także