Nauka angielskiego online z AllRight

📅 niedziela 08.11.2020 do sobota 14.11.2020
Nauka angielskiego online z AllRight

Szkoła Języka Angielskiego Online AllRight oferuje skuteczne i ciekawe lekcje z najlepszymi nauczycielami z całego świata. Szkoła istnieje od 2017 roku, działa w Polsce, Hiszpanii, Rosji, na Ukrainie, we Włoszech i w Niemczech. Każdemu uczniowi zapewnia wykwalifikowanego nauczyciela, który uczy poprzez zabawę. Dzieci lubią naukę w AllRight, ponieważ szkoła wie, jak połączyć przyjemne z pożytecznym.

Dlaczego szkoła języka online jest lepsza od tej offline?

Nauka na odległość ma długą tradycję. Jeszcze przed wynalezieniem telefonu europejskie uniwersytety oferowały kursy korespondencyjne. W ten sposób uczniowie zdobywali wiedzę, zdawali egzaminy, bronili prac. Sprawa stała się prostsza wraz z wynalezieniem radio i telewizji. Niestety, nie było wtedy możliwości odbycia interaktywnych zajęć i uzyskania natychmiastowej porady nauczyciela.
Wszystko zmieniło się w momencie wynalezienia Internetu, powstało wiele szkół uczących na odległość. Przed pandemią nikt nie brał zbyt poważnie nauki online, ale zaistniała sytuacja pokazała, że taki rodzaj nauczania jest nie tylko skuteczny, ale w niektórych przypadkach bardziej efektywny niż zajęcia stacjonarne. Szkoła AllRight oferuje wszystkie plusy takiej nauki.

1. Dostęp do najlepszych nauczycieli i różnorodnych materiałów.

W szkole AllRight można zapisać dziecko na zajęcia z nauczycielem polskojęzycznym, jeśli maluch dopiero zaczyna naukę lub z native speakerem, jeśli jest już trochę obeznany z językiem albo zależy nam na wyrobieniu konkretnego akcentu. Przed wybraniem lektora, można zapoznać się z jego profilem na stronie, zobaczyć czym się interesuje, posłuchać akcentu. Jeśli jakiś nauczyciel nie przypadnie nam do gustu, możemy zmienić go na innego. Nad pracą lektorów czuwa zespół metodologów, którzy chętnie służą im pomocą w przygotowaniu naprawdę interesujących lekcji i dobraniu odpowiednich materiałów. A te są naprawdę ciekawe: interaktywne zadania, gry, piosenki, opowieści, zaznaczanie, kolorowanie – klasa na platformie daje bardzo dużo możliwości.

2. Więcej wolnego czasu.

W dużych miastach rodzice często poświęcają dużo czasu na wożenie dzieci z zajęć na zajęcia. Niejednokrotnie czekają na korytarzu w ich trakcie, bo nie opłaca im się wracać na godzinkę do domu. W szkole online wystarczy włączyć komputer (lub laptop, tablet a nawet telefon), żeby połączyć się z nauczycielem i rozpocząć lekcję. Koniec z jazdą w złą pogodę, korkami, oczekiwaniem w holu, lekcja odbywa się w miejscu, w którym chcemy i o godzinie, którą wybierzemy. Co więcej, żadne zajęcia nam nie przepadną, np. z powodu choroby. Możemy je spokojnie przełożyć na inny termin, nie mają daty ważności. Dodatkowo, rodzice mogą obserwować przebieg lekcji, zobaczyć jak dziecko się angażuje, jak
zachowuje się nauczyciel, jakich metod używa. Praca domowa oraz materiały z zajęć są dostępne na panelu ucznia, gdzie rodzice mogą śledzić postępy swojego dziecka.

3. Bezpieczne i znane otoczenie.

Niektórym dzieciom trudno się przyzwyczaić do nowych miejsc i osób. Ucząc się w AllRight dziecko bierze udział w zajęciach we własnym domu, tam gdzie czuje się najlepiej. Jeśli pojawi się jakiś problem, maluch zawsze może zawołać rodziców. Ucząc się online oszczędzamy nie tylko czas i pieniądze, ale także zdrowie – nie ma ryzyka zarażenia się jak w przypadku tradycyjnych zajęć w grupie, czy złapania przeziębienia w drodze na lekcje stacjonarne zimą – to szczególnie ważne w obecnej sytuacji. Dodatkowo sami możemy zadbać o odpowiednie oświetlenie, wygodne krzesło i dobre warunki do nauki.

4. Oferta dostosowana do ucznia.

W szkole języka angielskiego dla dzieci AllRight.com można wybierać różne pakiety zajęć. Dostępne są indywidualne lekcje z nauczycielem, lekcje w stałych grupach oraz kluby konwersacyjne. Program oraz klasa interaktywna zostały stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. Możemy wybierać między zajęciami 25 oraz 55 minutowymi, a każda osoba, która zakupiła pakiet indywidualnych lekcji, otrzymuje w prezencie taką samą ilość zajęć w klubie konwersacyjnym, gdzie w małych grupach dzieci ćwiczą umiejętność prawidłowej wymowy oraz konwersacji z rówieśnikami pod okiem nauczyciela. Dodatkowo, wszyscy uczniowie mogą bezpłatnie korzystać z gry w aplikacji, gdzie sympatyczny lisek Charlie pomaga im opanować nowe słówka wraz z prawidłową wymową.

Czy i jak motywować dzieci

Każda osoba może sprawdzić, czy taki rodzaj nauki przypadnie do gustu dziecku – lekcja próbna w AllRight jest bezpłatna. Można też zajrzeć na IGTV lub FB szkoły. W każdy wtorek i czwartek o godzinie 16:00 nauczycielka Monika prowadzi na żywo zajęcia, podczas których można wygrać bezpłatną lekcję.

Dla naszych czytelników mamy wyjątkową okazję

Każdy nowy uczeń, który skorzysta z  kodu: MIASTODZIECI przy zakupie dowolnego pakietu zajęć, otrzyma 2 dodatkowe lekcje gratis!

3 co osiągnie dziecko z AllRight