Nastolatek – Instrukcja obsługi. Spotkanie towarzyszące wystawie Teen Age

📅 środa 10.01.2018
bepłatne
Nastolatek – Instrukcja obsługi. Spotkanie towarzyszące wystawie Teen Age

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie na spotkanie wszystkich zainteresowanych tworzeniem kultury dla nastolatków i obecnością nastolatków w kulturze: rodziców, nauczycieli, artystów, animatorów. Wydarzeniem zaczynamy dyskusję o uczestnictwie nastolatków w kulturze.

W rozmowie wezmą udział: Leszek Talko i Anna Rzeźnik. Spotkanie poprowadzi Anna Grunwald, kuratorka projektu Teen-Age.

„Trudno dziwić się konsternacji rodziców, gdy zamiast dobrze znanego, może czasem kapryśnego, ale jakże uroczego dziecka, nagle pojawia się w domu nieodgadniona istota. NASTOLATEK”. (Leszek Talko, „Nastolatek dla początkujących”)

Spotkanie jest wydarzeniem towarzyszącym wystawie TEEN-AGE z instalacją hash2ash – finału projektu TEENS LOVE DESIGN 2017_Młodzieżowy sektor kreatywny. Instalację można oglądać do 28 stycznia 2018

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Samorządu Województwa Mazowieckiego

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online