Największe walentynkowe serce w Gdańsku przed Galerią Madison

Galeria Handlowa Madison Rajska 10, Gdańsk mapa

sobota 10.02.2018 do niedziela 18.02.2018

Największe walentynkowe serce w Gdańsku przed Galerią Madison

Walentynki, ulubione święto wszystkich zakochanych, jest już coraz bliżej. Z tej okazji przed Galerią Madison stanęło największe serce w Gdańsku – idealna oprawa romantycznych zdjęć. Dodatkowo w Galerii można kupić wymarzony prezent dla swojej drugiej połówki.

Jest wiele sposobów na okazanie miłości w Walentynki – prezenty, kwiaty, słodycze, romantyczna kolacja. Świetną pamiątką będzie również nastrojowe zdjęcie. Każde miasto ma swoje wyjątkowo romantyczne miejsca – w Wenecji zakochani wybierają malownicze mostki i gondole, w Paryżu wieżę Eiffela, a w Gdańsku swoje uczucia można uwiecznić przy wyjątkowym świecącym sercu, które stoi przed Galerią Madison. Serce pojawiło się przed wejściem do Galerii od strony ulicy Heweliusza. Jest to największa taka instalacja w mieście – nie ma lepszego miejsca w Gdańsku na walentynkowe zdjęcia. Serce będzie ozdabiało Galerię aż do 18 lutego.
Galeria Madison to także znakomite miejsce na walentynkowe zakupy. W sklepach obecnych w Galerii każdy znajdzie coś, co ucieszy obiekt jego uczuć. Wiele salonów przygotowało również specjalne walentynkowe oferty i promocje.

Aby jeszcze bardziej podkreślić romantyczną atmosferę 14 lutego w godzinach 12.00-18.00 w Galerii będą rozdawane latające balony w kształcie serca.

Galeria Madison

Pon - Sob 9.00 - 21.00