Weleda
Weleda Baby

Największe centrum medyczne enel-med dla dzieci i młodzieży w Westfield Arkadia już otwarte

al. Jana Pawła II 82
🗺 mapa
📅 poniedziałek 05.06.2023 do niedziela 11.06.2023
Enel Med
Dzień Dziecka stał się tłem dla otwarcia największej w Polsce przychodni dziecięcej enel-med w galerii handlowej. Sieć wzbogaciła się o placówkę zlokalizowaną w warszawskim kompleksie Westfield Arkadia. Oprócz pediatrów o zdrowie dzieci i młodzieży zadbają m.in. neurolodzy, okuliści, laryngolodzy, ortopedzi oraz psycholodzy i diabetolodzy. Placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym szeroką diagnostykę. W ofercie znaleźć można badanie nasofiberoskopii, USG, EEG czy specjalistyczne badania słuchu ABR i ASSR.

Nieprzypadkowo wybraliśmy Dzień Dziecka na datę otwarcia nowej przychodni. Placówka utworzona z myślą o małych pacjentach, zlokalizowana w jednym z najchętniej odwiedzanych stołecznych centrów handlowych to pionierski projekt prozdrowotny enel-med adresowany dzieciom. Filarem placówki jest profesjonalna kadra medyczna wszystkich specjalności, kluczowych z punktu widzenia rozwoju młodego organizmu, oraz zaawansowany sprzęt medyczny – podkreśla Jacek Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED.

Wyróżnikiem oddziału jest pracownia diagnostyczna umożliwiająca wykonanie badania EEG, które pozwala w nieinwazyjny sposób zbadać czynność mózgu w przypadku podejrzenia padaczki, problemów z pamięcią, bólów głowy i omdleń oraz wielu innych zaburzeń neurologicznych. Przy pracowni został zaprojektowany pokój wyciszenia i relaksu, aby rodzic z dzieckiem mieli pełen komfort przygotowania do badania. Do dyspozycji pacjentów jest również pracownia audiometryczna do badań słuchu, wyposażona w kabinę audio oraz sprzęt do badań ABR i ASSR – sprzęt do badań potencjałów słuchowych. Co więcej, zgodnie z rekomendacją lekarzy została przygotowana pracownia nasofiberoskopii  z funkcją stroboskopii, aby w pełni móc zdiagnozować i rozpocząć celowane w danym schorzeniu leczenie.

Wsłuchując się w aktualne problemy młodzieży związane ze zdrowiem psychicznym, w przychodni specjaliści pomogą najmłodszym w leczeniu depresji, nerwic, stanów lękowych, zaburzeń odżywiania oraz uzależnień. Możliwa jest diagnoza i leczenie licznych schorzeń takich jak zapalenie i ból ucha, choroby zatok i nosa, migdałków, gardła, krtani, problemy ze słuchem.

Do dyspozycji pacjentów jest także punkt szczepień, gabinet zabiegowy ze sprzętem do analizy składu ciała wspierający proces leczenia zaburzeń metabolicznych oraz możliwością wykonywania odczuleń, punkt pobrań z pełna gamą badań laboratoryjnych. W oddziale wykonywany będzie szeroki zakres badań USG m.in. USG jamy brzusznej, bioderek, ortopedyczne, echo serca oraz badanie EKG.

To bardzo radosne wydarzenie w naszej ponad 30-letniej historii. Uważam, że troska o zdrowie najmłodszych pacjentów to szczególnie odpowiedzialne zadanie, które od wielu lat jako Centrum Medyczne Enel-Med realizujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją – wskazuje Jacek Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED.

Wizyty w oddziale enel-med Arkadia w Warszawie można umawiać przez aplikację mobilną enel-med, przez stronę internetową enelsklep.pl oraz telefonicznie pod numerem 22 23 07 007. Więcej informacji o oddziale enel-med Westfield Arkadia i specjalistach tam przyjmujących można znaleźć na stronie internetowej www.enel.pl.

Oddział Arkadia Warszawa mieści się na al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Pacjenci enel-med mają do swojej dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe. Do oddziału można wejść bezpośrednio z parkingu zznajdującym się na poziomie -1, z centrum handlowego na 1 piętrze oraz z zewnątrz przy placu zabaw dla dzieci.

222 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent