Najpiękniejszy ogródek Borsuka – nowe wydanie bestsellerowej książki

środa 10.03.2021 do środa 24.03.2021

Najpiękniejszy ogródek Borsuka - nowe wydanie bestsellerowej książki

Borsuk z Amberka szturmem podbił serca dzieci i rodziców, kiedy pracował nad swoim najpiękniejszym ogródkiem i kiedy plany, marzenia i projekty wielu dzieci musiały ulec zmianie z powodu pandemii.

Książka Najpiękniejszy ogródek Borsuka zachwyca pięknem subtelnych ilustracji w barwach czterech pór roku, wzrusza uroczymi postaciami, z którymi każde dziecko może się identyfikować, daje przykład przyjaźnią oraz przesłaniem nadziei.

Wraz ze zbliżającą się wiosną i nowym wydaniem Najpiękniejszego ogródka Borsuka, wzorem Borsuka i jego przyjaciół możemy zasiać nasiona i pielęgnować nasze rośliny. Będziemy razem planować i tworzyć najpiękniejsze ogródki. Książka będzie idealnie ubarwiała, wspierała i podtrzymywała na duchu oraz dawała bardzo wiele radości w oczekiwaniu, aż przyroda się obudzi i wiosna prawdziwie się zazieleni. I będzie przypominała, że nawet jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem – a tak zazwyczaj w życiu bywa – to bardzo ważne, żeby się starać, bo los pewnie wynagrodzi nasze wysiłki czymś jeszcze ładniejszym. A potem, w lecie będziemy z Borsukiem i jego przyjaciółmi zachwycać się pięknem ogródka, a na jesieni już znowu zbierać nasionka, segregować je i przygotowywać się do stworzenia kolejnego najpiękniejszego ogródka. Bo to książka na każdą porę roku.

Wydawnictwo Amber pod znakiem Amberka poleca również piękną książkę autorki tekstu Najpiękniejszego ogródka Borsuka, Marshy Diane Arnold, Mogę wejść? – wspaniałą pochwałę odwagi, umiejętności dzielenia się i przyjaźni.

 

Tytuł oryginału: Badger’s Perfect Garden
Tłumaczenie: Magorzata Cebo-Foniok
Ilość stron: 40, pełny kolor
Rodzaj: oprawa twarda, wyd. 2
Format: 271×276
Data wydania: 2021-03-08
Wydawnictwo Amber

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie