Najlepszy pomysł na wakacje? Zostań Zrelaksowaną Mamą!

poniedziałek 29.08.2016 do środa 31.08.2016

Zrelaksowana Mama

Żyjesz w stresie? Brak Ci cierpliwości do dzieci? Czujesz się zmęczona, sfrustrowana i nie masz energii do działania? Tak nie musi być – pragniesz zmian? Zapisz się na warsztaty internetowe Zrelaksowana Mama.

ZrelaksowanaMama.pl to wyjątkowo praktyczne warsztaty on-line dla mam oraz kobiet pracujących z dziećmi.

Szkolenie z psychologii i terapii przekonań, które pomoże Ci czerpać radość z macierzyństwa, zadbać o siebie oraz budować dobre relacje z maluchami, przedszkolakami i nastolatkami. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno ich, jak i własne.

 

ZrelaksowanaMama.pl 

Przy zakupie wpisz specjalny kod rabatowy*

wakacje2016

a zamiast 7 tygodni – otrzymasz aż 12 tygodni dostępu do warsztatów

* kod ważny do 31.08.2016

Mamo – zadbaj o siebie

Bardzo łatwo „odłożyć siebie na bok”, zapomnieć o tym, że jest się człowiekiem, kobietą. Matka „ma się przecież poświęcić i niczym robot, na nigdy niekończących się bateriach pracować dla dobra domowego ogniska” – niestety takie przekonanie nadal pokutuje w naszym społeczeństwie. Zapominamy ciągle o tym, że bez szczęśliwej mamy, która świadomie podchodzi do swojego macierzyństwa, która akceptuje i zna siebie,  to domowe ognisko nigdy nie będzie płonęło ogniem poczucia bezpieczeństwa i miłości.

Atrakcyjna cena, praktyczne wskazówki psychologa! Uczysz się, kiedy i gdzie chcesz – wystarczy dostęp do Internetu!

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:

  • Nauczysz się wyciszać, relaksować i regenerować siły fizyczne i psychiczne, dbać nie tylko o potrzeby dziecka, ale również o własne.
  • Znacznie zwiększy się poziom Twojej cierpliwości i opanowania.
  • Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, dzięki którym przestanie on w destrukcyjny sposób wpływać na Twoje życie.
  • Będziesz świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i w pozytywny sposób pomagać dzieciom się rozwijać.
  • Dowiesz się, jak mówić do dziecka tak, by zrozumiało, czego od niego oczekujesz, uważnie go słuchać oraz wyznaczać granice, nie tracąc przy tym autorytetu.
  • Będziesz potrafiła rozmawiać z dzieckiem o uczuciach, mądrze reagować na jego ataki złości, rozwiązywać konflikty i im przeciwdziałać.

Warsztaty dla mam – dlaczego warto wybrać e-learning?

Szkolenia tradycyjne to spore koszty, potrzeba dużych nakładów czasu, konieczność dostosowania się do godzin organizatorów – w przypadku „Zrelaksowanej Mamy” nie ma takich problemów.Wystarczy wejść na ZrelaksowanaMama.pl i się zarejestrować. Po dokonaniu płatności, przez kolejne tygodnie możesz o dowolnej porze, siedząc wygodnie przed komputerem uczestniczyć w warsztatach. Tylko od Ciebie zależy, kiedy, gdzie i jak dużo czasu temu poświecisz.

Warsztaty składają się z 7 modułów: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne. Stawiamy na praktykę!

Zadania, testy, wykłady podczas poszczególnych etapów odnoszą się do typowych sytuacji i problemów związanych z wychowaniem dzieci, radzeniem sobie ze stresem. Dzięki takiej specyfice treningu w namacalny sposób będziesz mogła zmienić swoją rzeczywistość na lepsze i zacząć czerpać wiele radości z kontaktu z dziećmi.

Warsztaty dostępne na stronie ZrelaksowanaMama.pl

 

Poleca: Wojciech Eichelberger – założyciel Instytutu Psychoimmunologii IPSI, wybitny psycholog i terapeuta. Specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, autor i współautor wielu popularnych książek z dziedziny psychologii.

 

* kod ważny do 31.08.2016

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
positivelifelogo

Positive Life Sp. z o.o.

Positive Life Sp. z o.o. powstała w 2010 r. z inicjatywy wybitnego psychologa, specjalisty w profilaktyce i terapii stresu – Wojciecha Eichelbergera.
Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i skutecznych internetowych warsztatów szkoleniowych z zakresu …

Więcej

Adres:Kontakt:

(22) 188 14 52
kontakt@positivelife.pl
http://www.positivelife.pl

Zobacz także