Najlepsze wycieczki szkolne – do wnętrza ziemi

Kopalnia Soli Bochnia mapa

piątek 25.09.2020 do sobota 31.10.2020

Najlepsze wycieczki szkole - do wnętrza ziemi

DBAMY O WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO, ORGANIZUJEMY EDUKACJĘ I INTEGRACJĘ NASZYCH DZIECI.

Trudny czas pandemii odizolował nas skutecznie nie tylko od wielu zajęć , pasji, prostych czynności dnia codziennego. Nasze dzieci odczuły dotkliwie brak kontaktu z rówieśnikami, kolegami i koleżankami z klasy.

Śmiało można powiedzieć, że dzieci stęskniły się za szkołą  i wspólnymi wycieczkami.

Nowa rzeczywistość spowodowała, że musimy jak nigdy dotąd troszczyć się o swoje zdrowie nawzajem, zachowywać wszystkie obowiązujące procedury sanitarne i dostosowywać swoją działalność do wszystkich obostrzeń.

Tak też jest w przypadku działalności najstarszej kopalni soli kamiennej w Polsce, Kopalni Soli Bochnia, która działa dla swoich klientów w nowej , bezpiecznej formie.

WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE:

• opracowaliśmy i wdrożyliśmy procedury, które mają za zadanie chronić pracowników i gości odwiedzających kopalnię, przed możliwością zakażenia.
  • wejście do budynku Biura Obsługi Klienta odbywa się w maseczce, po uprzedniej dezynfekcji rąk
  • zwiedzanie kopalni odbywa się w maseczce lub przyłbicy ( własnej, jest możliwość zakupienia maseczki w BOK)
  • zachowujemy dystans społeczny 1,5 m
  • przewodnik oprowadza grupę w przyłbicy
  • zmniejszyliśmy ilość osób zabieranych przez jednego przewodnika w celu zwiększenia dystansu między zwiedzającymi
  • prowadzimy ruch w kopalni w taki sposób, aby zminimalizować kontakt , oraz możliwość wspólnego przebywania w komorach i na trasie turystycznej grup turystów( również w komorze Ważyn)
  • wszystkie wspólne przestrzenie (część gastronomiczna, klamki , łazienki, windy) poddawane są stałej dezynfekcji

MYŚL GLOBALNIE, DZIAŁAJ LOKALNIE ! A MOŻE: MYŚL GLOBALNIE, ZWIEDZAJ LOKALNIE ?

Znane słowa wypowiedziane przez francuskiego ekologa Rene Jules Dubos, możemy  sparafrazować zachęcając do odwiedzenia bocheńskiej kopalni: zwiedzaj lokalnie! Może właśnie najbliższe miejsca są dla naszych dzieci wciąż nieodkryte ?, a znajomość  atrakcji miasta i regionu okaże się  kształcąca i  bardzo ważna dla budowania lokalnego patriotyzmu i znajomości historii.

OFERTA EDUKACYJNA, INTEGRACYJNA I  ZWIEDZANIE KOPALNI – KLUCZ DO WIEDZY I NAJLEPSZEJ ZABAWY !

Oferta kopalni to:

• Zwiedzanie bocheńskiej kopalni (trasa turystyczna z multimediami),
  • podziemna przeprawa łodzią,
  • pobyty edukacyjne dostosowane do wieku uczniów i programu nauczania
  • pobyty integracyjne

Czas spędzony w kopalni pozwala zdobywać nową wiedzę i umiejętności w miejscu ciekawym, innym niż szkoła. Rozwija talenty, integruje grupę i motywuje dalsze procesy poznawcze. Zwiedzanie kopalni to również nietypowa wyprawa w głąb ziemi, prezentująca zjawiska przyrodnicze,  historię i legendy związane z tą niezwykłą solną krainą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem, odpowiemy na wszystkie pytania, dostosujemy termin i rodzaj wycieczki do Państwa potrzeb.

Biuro Obsługi Klienta Kopalnia Soli Bochnia

Ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

Tel. 14 692 67 52, 14 692 67 54

mail: biuro@kopalnia-bochnia.pl, www.kopalnia-bochnia.pl