Najlepsze sobotnie poranki tylko w Centrum Janki!

Centrum Janki mapa

sobota 07.03.2020 do sobota 28.03.2020

Najlepsze sobotnie poranki tylko w Centrum Janki!

Chcesz się dowiedzieć, jak zrobić pachnący las w słoiku, oryginalny nadruk na koszulkę czy świece żelowe? A może wolisz poćwiczyć umiejętności taneczne, nauczyć się co nieco o druku 3D lub … pograć w popularne gry komputerowe? Centrum Janki zaprasza całe rodziny w sobotnie poranki na wyjątkowe warsztaty tematyczne. Start projektu już 7 marca!

Pobudzić ciekawość świata, zwiększyć kreatywność i nauczyć dzieci nowych umiejętności – oto cele nowego projektu edukacyjno-rozrywkowego Centrum Janki. W każdą sobotę w godzinach 11.00-14.00 najmłodsi klienci Centrum będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach tematycznych, organizowanych w kosmicznej sali zabaw. W programie znalazły się zajęcia kreatywne, artystyczne, gamingowe, edukacyjne i te z dziedziny ekologii. Pierwsze, otwierające cykl spotkanie odbędzie się już 7 marca, a jego uczestnicy poznają recykling na wesoło, czyli będą mieli okazję zrobić coś z niczego. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, jak kreatywnie patrzeć na rzeczy, które pozornie nie są już przydatne i jak je ponownie wykorzystać.

W kolejne marcowe soboty na dużych i małych miłośników dobrej zabawy czekają:

  • 14 marca – warsztaty z drukarką 3D, podczas których dzieci poznają możliwości drukarki oraz wydruki, które powstały przy jej udziale;
  • 21 marca – Małe Wielkie Role, czyli warsztaty teatralne. Dzieci będą tworzyć kukiełki, które posłużą później do przygotowywania występu dla rodziców;
  • 28 marca – warsztaty świec żelowych, podczas których dzieci będą mogły stworzyć piękną ozdobę do domu z kolorowego kwarcu, marmuru, piasku, kryształków i różnorodnych dodatków.

Podczas każdego ze spotkań na najmłodszych czeka również godzinna lekcja nauki języka angielskiego, prowadzona przez wykwalifikowanego nauczyciela.

Wszystkie atrakcje organizowane w ramach nowego cyklu „Sobotnie Poranki w Centrum Janki” są bezpłatne. Na zajęcia nie obowiązują zapisy, jednak by w pełni skorzystać ze wszystkich atrakcji, warto być punktualnym!

Więcej szczegółów na temat projektu znajduje się na stronie www.chjanki.pl i na fanpage Centrum Janki na FB.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

Najlepsze sobotnie poranki tylko w Centrum Janki!