Najlepsze półkolonie adaptacyjne tylko w Przedszkolnej Chatce w Bydgoszczy

Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II ul. Grzymały Siedleckiego 12, Bydgoszcz mapa

poniedziałek 18.07.2016 do czwartek 25.08.2016

koszt udziału w jednym turnusie waha się od 90 do 96 zł

Najlepsze półkolonie adaptacyjne tylko w Przedszkolnej Chatce w Bydgoszczy

Mamo, Tato! Twoje dziecko niedługo rozpocznie przygodę w przedszkolu? Chcesz, aby od września bezstresowo wkroczyło w progi przedszkola? Zapisz je na półkolonie adaptacyjne do Przedszkolnej Chatki!

Wszyscy wiemy, że rozpoczęcie edukacji w przedszkolu jest ważnym, ale też i stresującym wydarzeniem w każdej rodzinie. Aby zminimalizować stres dziecka i rodziców, warto przyjść z nim na półkolonie adaptacyjne. Na nasze półkolonie zapraszamy dzieci od 2 do 4 lat.

Nasi najmłodsi półkoloniści spędzą czas w towarzystwie swoich ulubionych postaci z bajek oraz uroczych zwierząt z dżungli i morza. Razem z misiem wybierzemy się w letnią przygodę do lasu, nad morze, w góry i nad jezioro.

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej (2 nauczycieli w każdej grupie) oraz ciekawe zajęcia i zabawy. Dla komfortu dzieci, grupy będą liczyło do 10 osób.

Celem naszych półkolonijnych spotkań będzie kreatywne spędzenie czasu wolnego oraz rozwinięcie zainteresowań, zdolności i predyspozycji dzieci, rozbudzanie wyobraźni i zdolności manualnych, kształtowanie wyobraźni twórczej, nauka koncentracji i logicznego myślenia oraz wyrabianie aktywności poznawczej dziecka.

Półkolonie stanowią nie tylko formę miłego spędzenia czasu i dobrej zabawy. Ze względu na krótszy wymiar czasowy (3-4h) są one jednocześnie idealną formą adaptacji dla maluchów do przedszkola. Ponadto piosenki, wierszyki, opowiadania, bajki, ruch – to wszystko to w formie zabaw, a także przebywanie wśród kolegów i koleżanek, w pełni ułatwiają i przyspieszają rozwój emocjonalny, umysłowy, a także społeczny dziecka. Prace plastyczne wykonywane każdego dnia, zabierane do domu, będą świetną pamiątką ze wspólnie spędzonych chwil. Jednym zdaniem kończąc: półkolonie to mile i ciekawie spędzony czas, który dziecko z radością będzie wspominało.

Zapraszamy na 4 turnusy półkolonii:
Turnus I 18 – 22.07.2016 r. – „Przygody Kubusia Puchatka”-  Program tego turnusu skierowany jest do wszystkich dzieci, które kochają sympatycznego, żółtego i niezdarnego Kubusia oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu.
Turnus II 25.07–29.07.2016r. – „W afrykańskiej dżungli”- Murzynek Bambo, czyli gdzie mieszka ten nasz koleżka??? Propozycja skierowana jest do wszystkich maluchów, które lubią przygody.
Turnus III 08.08 – 12.08.2016- „Podróże małe I duże Z Misiem Lubisiem”- Na wszystkie dzieci czekają niesamowite przygody, którym przewodniczył będzie Miś Lubiś.
Turnus IV 16.08 – 19.08.2016- „Kolorowe lato”- Podczas codziennych spotkań bawić się będziemy kolorami. Dzieci poznają ich nazwy, dowiedzą się, jak można je ze sobą mieszać i otrzymywać inne, nowe barwy.
Turnus V 22.08-25.08.2016- „Czarodziejskie morze”- Morze swoim szumem fal oraz piaszczystymi plażami przyciąga wszystkich poszukiwaczy przygód. Szukanie muszelek i słuchanie ich opowieści, kąpiele słoneczne czy też robienie babek z piasku- to wszystko dla naszych gości!

Koszt udziału w jednym turnusie waha się od 90 do 96 zł. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie: 604 629 916, 793 101 280 lub 52 371 10 51.
Szczegółowy opis turnusów dostępny na naszej stronie internetowej.

PÓŁKOLONIE Z PRZEDSZKOLNĄ CHATKĄ SĄ WSPANIAŁĄ WAKACYJNĄ PRZYGODĄ!
ZAPRASZAMY!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
FUNDACJA NOWE POKOLENIE logo BIG

Adres:

ul. A. G. Siedleckiego 12 (budynek Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chata”)
Bydgoszcz


Kontakt:

52/371-10-51, 604 629 916
fundacja@nowe-pokolenie.pl
http://www.nowe-pokolenie.pl

Zobacz także