Najfajniejszy Dzień Dziecka tego roku – Kraina Piotrusia Pana

Świętochów mapa

sobota 04.06.2022 do niedziela 05.06.2022

210

Najfajniejszy Dzień Dziecka tego roku - Kraina Piotrusia Pana

Już 4 i 5 czerwca czeka na was NAJFAJNIEJSZY DZIEŃ DZIECKA TEGO ROKU – inspirowany bajką uwielbianą przez dzieci – ”Piotruś Pan”.

Stworzona przez nas Kraina Piotrusia Pana to wycieczka do świata magii – event połączony z targami – przygotowany specjalnie dla klientów indywidualnych, chcących świetnie się bawić z dziećmi oraz dla firm, które pragną zaprezentować swoje produkty i usługi.

Nie może was tu zabraknąć – dzieci niezależnie od wieku będą zachwycone, a i dorośli powrócą wspomnieniami do beztroskich czasów.

Pośród wystawionych produktów naszych partnerów z pewnością znajdziecie dla siebie i swoich pociech coś wymarzonego. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu.

Czekają na was niesamowite atrakcje, między innymi: pojedynek Piotrusia Pana z Kapitanem Hakiem, przygotowanie własnych indiańskich pióropuszy, konkursy z nagrodami, pokazy psich sztuczek, przejażdżki konne, strzelanie z łuku, pokazy mody, czarujący magik i jego iluzje, eksperymenty naukowe,i… jeszcze wiele innych wspaniałych atrakcji!

4 czerwca (sobota) – 10:00 – 19:00

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

5 czerwca (niedziela) – 10:00 – 17:00

Szczegóły znajdziecie już wkrótce obserwując nasze wydarzenie oraz na stronie: http://krainapiotrusiapana.art/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fabryka Marzeń logo

Fabryka Marzeń

Ponad 12 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji wydarzeń oraz zabawek edukacyjnych dla dzieci zdecydowało o założeniu firmy Fabryka Marzeń. To tutaj, powstają ręcznie robione przytulanki, zabawki materiałowe, drewniane czy śpiworki na indywidualne zamówienie, dzięki …

Więcej

Adres:

Fabryka Marzeń
ul. Polna 2
05-555 Świętochów


Kontakt:

786 808 402
biuro@fabrykamarzen.art
http://www.fabrykamarzen.art
facebook
instagram