UD

Najciekawsze zawody świata: trener umiejętności przyszłości

Klub Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/U4
🗺
📅 czwartek 12.11.2020
0 zł
Najciekawsze zawody świata: trener umiejętności przyszłości
W ramach spotkań w cyklu „Najciekawsze zawody świata” zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie. Tym razem uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się, kim jest trener umiejętności przyszłości. Prowadząca opowie o tym, czym dokładnie się zajmuje, co to są umiejętności przyszłości, dlaczego są potrzebne, gdzie nam się przydadzą,  czy edukacja poprzez doświadczanie jest ciekawa.

Zajęcia poprowadzi MAGDALENA MICHALAK  – certyfikowana trenerka umiejętności społecznych, wspomagania oświaty, trenerka postaw emocjonalnych dzieci i młodzieży. Jest również ekspertem edukacji Ery Nowych Kobiet oraz coachem. Magdalena Michalak jest rozwijającą się pasjonatką rozwoju osobistego i psychologii prenatalnej. Tworzy programy edukacyjne, stosuje neurodydaktykę. Jest właścicielką SAVOIR7, firmy oferującej awangardowe rozwiązania edukacyjne, aby ze skutecznością rozwijać umiejętności przyszłości, podnosząc tym samym jakość życia całych rodzin.

Do zobaczenia 12 listopada o godz. 17:00 i  o godz. 18:00. Do zobaczenia w Klubie Zwalcz Nudę przy ul. Kickiego 1/u4. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zapisy:

godz. 17:00 -> KLIK

godz. 18:00 -> KILK

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Manufaktura Talentów i są współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Dbamy także o bezpieczeństwo!  Wydarzenia są dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Na miejscu zapewniamy dezynfekcję rąk, maseczki, dbamy również o zachowanie odpowiedniej odległości.

755 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent