Najciekawsze wieże świata na zajęciach w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana!

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana mapa

sobota 18.11.2017

10 zł

Nawigacja wiadomościWiadomość 52 z 62 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: Zajęcia konstrukcyjne w CM im. dr. H. Jordana

18 listopada 2017 roku odbędą się zajęcia konstrukcyjne MIASTO (Mali Inteligentni Architekci Szukają Tworzą Oglądają) dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat wraz z opiekunami.

To wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się wszystkiego o sposobach budowania wież, ich historii i funkcjach, jakie pełnią w różnych miejscach na świecie. Uczestnicy zajęć będą także oczywiście sami budować własne wieże. Zajęcia konstrukcyjne rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą współpracy w grupie. Są także doskonałą zabawą dla całej rodziny!

Zajęcia odbędą się w sobotę 18 listopada od 9.30 do 13.30 ( dwie grupy) w sali 309 w budynku Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38.
Koszt uczestnictwa: 10 zł.
Szczegółowych informacji udziela Ewa Paluch; mail: epaluch@cmjordan.krakow.pl, tel: 600 951 136

 

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
CMK Jordan

Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana to publiczna placówka wychowania pozaszkolnego działająca w systemie edukacji narodowej.
Jesteśmy największym młodzieżowym domem kultury w Małopolsce. Od 1952 roku wspieramy krakowskie szkoły oraz rodziców w mądrym, twórczym zagospodarowywaniu …

Więcej

Adres:

Siedziba główna: ul. Krupnicza 38, 31 - 123 Kraków
Filia nr 1 ul. Topolowa 22
Filia nr 2 33-388 Gołkowice Górne 163 k. Starego Sącza
Pracownia Plastyki CM
ul. Basztowa 15/Rynek Kleparski 4Kontakt:

centrala tel.: 12 430 00 15
zapisy@cmjordan.krakow.pl
http://www.cmjordan.krakow.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:naukowewarsztaty