UD

Nagrodzone przez Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych: Na linii wzroku – premiera

Kino Muranów, Andersa 5
🗺 mapa
📅 środa 07.03.2018 do środa 21.03.2018
Nagrodzone przez Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych: Na linii wzroku - premiera

Michi ma 11 lat i nigdy nie poznał swojego taty. Wszystko zmienia niewysłany list. Odnaleziony ojciec okaże się zupełnie inny niż wyobrażał go sobie chłopiec. Tak zaczyna się familijna przygoda.

Michi mieszka w domu dziecka, gdzie na co dzień zmaga się z docinkami ze strony kolegów. Pewnego dnia natrafia na list mamy, którego adresatem jest jego ojciec. Listu nigdy nie wysłała, więc Michi postanawia sam odnaleźć tatę. Tom okazuje się zupełnie inny, niż chłopiec mógł się spodziewać – jest osobą niskiego wzrostu. Michi początkowo wstydzi się wyglądu ojca i nie chce go znać. Kolejne złośliwości kolegów sprawiają, że ucieka z sierocińca i trafia do mieszkania ojca.

Wkrótce obaj odkryją, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż przypuszczali, i mimo trudów mogą być prawdziwą rodziną.

„Na linii wzroku” to laureat Niemieckiej Nagrody Filmowej dla najlepszego filmu dla dzieci i młodzieży, a także Nagrody Niemieckiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych. W Polsce obraz został doceniony przez jury Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych podczas 34. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza „Ale Kino!” w Poznaniu.

W KINACH OD 16 MARCA

„Na linii wzroku” („Auf Augenhohe”), Niemcy 2015, 98 min, lektor REŻYSERIA Joachim Dollhopf, Evi Goldbrunner SCENARIUSZ Evi Goldbrunner, Joachim Dollhopf OBSADA Luis Vorbach, Jordan Prentice, Ella Frey PRODUCENT Martin Richter PRODUKCJA Kinerkanal (KiKA) DYSTRYBUCJA W POLSCE Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Patroni medialni:

Co Jest Grane 24, Fathers, Ładnebebe, Miasto Dzieci, Filmweb.

716 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
ul. Gen. Andersa 5
00-147, Warszawa
Kontakt:

(22) 635 25 29
muranow@gutekfilm.pl
http://www.muranow.gutekfilm.pl