Nagrajmy wspólnie płytę! Pomóż w wydaniu płyty Laureatów I Konkursu Młodych Talentów

środa 07.09.2016 do środa 28.09.2016

ArtSonore - wydanie płyty

W grudniu 2015 roku Stowarzyszenie ArtSonore zorganizowało I Konkurs Młodych Talentów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wydarzenie to adresowane było do najmłodszych adeptów gry na instrumentach smyczkowych, uczniów Szkół Muzycznych I stopnia.

Liczba zgłoszeń przerosła najśmielsze oczekiwania – w Konkursie wzięło udział ponad 115 uczestników (najmłodszy konkursowicz miał jedynie 5 lat!). Nad wydarzeniem patronat objął Burmistrz Miasta Kalwaria Zebrzydowska.

Krótką relację z konkursu można zobaczyć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=ggCjNw2XoG8

O projekcie…
W maju bieżącego roku odbyła się sesja nagraniowa Laureatów I Konkursu Młodych Talentów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce. Nagrodzeni uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję nagrać prezentowane podczas Konkursu utwory oraz przyjrzeć się z bliska pracy w profesjonalnym studiu nagraniowym.
Obecnie zakończyły się prace nad materiałem dźwiękowym. Aby móc wydać płytę z nagraniami Laureatów, Stowarzyszenie ArtSonore przystąpiło do zbiórki pieniędzy na ten cel. Za dobrowolne wpłaty uzyskać można nagrody, w tym egzemplarze wydawanej płyty, wpis na listę darczyńców w folderze płyty, czy też zaproszenie na koncert laureatów zbliżającej się drugiej edycji Konkursu Młodych Talentów.
Zarejestrowanie utworów na płycie stanowi dla każdego z młodych Laureatów ważny, a przede wszystkim prestiżowy element życiorysu. Udział w tym wydarzeniu pomoże im w rywalizacji o kolejne osiągnięcia artystyczne oraz zmotywuje do dalszej pracy, rzutując na skalę rozwoju osobistego. Wsparcie wydania płyty to inwestycja w uzdolnioną część najmłodszych artystów-muzyków naszego kraju, która być może za kilka lat będzie dumnie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej!

Adres internetowy zbiórki:
https://pomagam.zrzutka.pl/dway93

O Stowarzyszeniu…
Stowarzyszenie ArtSonore to młoda organizacja działająca pro bono, zrzeszająca osoby pragnące aktywnie włączyć się w rozwój kultury i sztuki, w szczególności muzyki. Jego działalność skierowana jest w stronę promocji młodych, polskich, utalentowanych wykonawców
i kompozytorów oraz wspierania wartościowych projektów artystycznych. Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez organizację festiwali, konkursów, kursów mistrzowskich czy też koncertów. Współpracuje nie tylko z dojrzałymi artystami, ale również otwiera nowe horyzonty najmłodszym uczniom gry na instrumentach.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także