Nadmorski Plener Czytelniczy: Gdyńskie wędrówki kota Antoniego

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1 mapa

piątek 10.08.2018

bezpłatne

Nadmorski Plener Czytelniczy: Gdyńskie wędrówki kota Antoniego

Małych i dużych Czytelników zapraszamy w piątek 10 sierpnia o godzinie 16.00 do Muzeum Miasta Gdyni na nadmorski Plener Czytelniczy: Gdyńskie wędrówki kota Antoniego – spotkanie oraz warsztaty wokół książki o kocie Antonim.

Książka dla wszystkich, którzy chcieliby zgłębić losy tego szczególnego dla Polski miejsca. Czytając o wędrówkach kota Antoniego poznacie charakter niezwykłego miasta.

Bohaterem książki jest kot Antoni, który wędruje po Gdyni w najważniejszych momentach jej historii. Jest to możliwe, ponieważ panuje powszechne przekonanie, że koty mogą żyć aż dziewięć razy. „Gdyńskie wędrówki kota Antoniego” to publikacja, w której obrazy są kluczem do opowiedzenia historii w czasie i przestrzeni. Ich autorką jest Joanna Czaplewska. Historie miasta z morza i marzeń, specjalnie dla dzieci, opisała Dorota Abramowicz.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Nadmorski Plener Czytelniczy: Gdyńskie wędrówki kota Antoniego

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Więcej

Adres:

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1
81 - 374 Gdynia


Kontakt:

58 / 66 20 910; 58 / 71 11 245
sekretariat@muzeumgdynia.pl
http://www.muzeumgdynia.pl
facebook

Zobacz także