Nadmorski obóz 4 żywiołów dla dzieci 8-13 lat

Jantar mapa

wtorek 03.07.2018 do wtorek 10.07.2018

Uzależniona od oferty

Nadmorski obóz 4 żywiołów dla dzieci 8-13 lat

Obóz dla super aktywnych dzieci, które nie mogą usiedzieć w miejscu – dużo ruchu, aktywności, różnorodnych atrakcji, sportu, wyzwań i wycieczek. Kąpiele w basenie i w morzu, ośrodek pod samym lasem. To tu wyzwolicie swoją wakacyjną energię!

  • Bogaty, aktywny program, małe grupy
  • Wycieczka do Trójmiasta i Oceanarium
  • Przyjazny ośrodek kolonijny z basenem 

Program

ŻYWIOŁ – WODA

Kąpiele i zabawy w morzu – turnieje gier na plaży, kąpiele z ratownikiem, zabawy, skoki przez fale. Zabawy w basenie – gra w waterpolo, pływanie z dmuchańcami, nurkowanie po zdobycz, zabawy w wodzie. Balonowa bitwa wodna – wyrzutnia z ręcznika, dwie drużyny i mnóstwo balonów z wodą – oto bitwa nie na żarty! Oceanarium – poznaj podwodny świat – ryby to nie wszystko, zobaczymy też żółwiaki chińskie, anakondę zieloną czy krokodyla krótkopyskiego.Stegna camp - obozy dla dzieci 9-13 lat

ŻYWIOŁ – OGIEŃ

Wyzwalamy energię – animacje na sportowo – bieg z przeszkodami, rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne w terenie, ćwiczenia pod chmurką, crossfit dla dzieci. Akcja adrenalina – nadmorskie igrzyska – dla każdego coś fajnego czyli Neptunalia – wybierzecie to, co lubicie: rzuty do celu, badminton, tenis stołowy, gra w zośkę, piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka, zbijak, rugby i rzut trójzębem. Wieczorna wyprawa z pochodniami. Nocne podchody czyli świetlik – emocjonująca gra wieczorna z latarkami, będzie wrażeń co nie miara! Kto wyśledzi uciekającego świetlika? Ognisko – na żadnym obozie nie może go zabraknąć – poczuj klimat letniej, nadmorskiej, wakacyjnej nocy!

ŻYWIOŁ – ZIEMIA

Zajęcia z podstaw przetrwania – co zrobić, jeśli się zgubimy, jak używać kompasu i mapy, jak wykonać szałas? Co jeść i jak zdobyć wodę w lesie. Gra terenowa „SKARBY ROZBITKA” – ekscytująca wyprawa po tajemniczą zdobycz. Moc wrażeń gwarantowana, konieczna będzie współpraca i pomysłowość! Zawody w skokach w dal na piasku oraz rzuty w dal – kto zwycięży ten turniej? Kompas, mapa i my – nauka korzystania z kompasu, mapy i znaków topograficznych. Piaskowy trekking – wyprawy w teren w poszukiwaniu przygód i nowych, nieznanych miejsc, odkrywanie nieznanych plaż ?

ŻYWIOŁ – POWIETRZE

Turniej skoków wzwyż  – kto jest skoczny jak tygrys, niech udowodni! Euro bungee – czyli skoki na mega trampolinie z linami (w uprzęży) pod okiem instruktora. Slackline – chodzenie po taśmie rozpiętej między drzewami – akrobacje na linie. Modelowanie balonów – naucz się robić z długich baloników istne cuda! Jak zrobić zwierzątka, miecz, czapkę i inne fajne rzeczy z balonów?

…..a ponadto czeka Was:

Wycieczka do Trójmiasta + oceanarium – Stare Miasto, fontanna Neptuna – czas na zakup pamiątek, oceanarium, plaża i port w Gdyni, zwiedzanie statku. Zwierzakowo, czyli zoo w Jantarze – podczas wycieczki do Jantaru zobaczymy ptaszarnię i świetne ZOO, w którym możecie też przejechać się gokartami, zobaczyć wielbłądy, lamy, kangury i inne zwierzaki. Park Inwazja Giga Owadów – edukacja, zabawa i sztuka w jednym – zobaczymy ekspozycję żywych owadów, a także gigantyczne figury owadów. Pasjonujące warsztaty z przewodnikiem. Wioska indiańska – odkryjmy razem świat Indian! Zobaczcie prawdziwe tipi, poznajcie gry i zabawy indiańskie! Kim byli Indianie i jak żyją dzisiaj? Mega – twister – gigantyczny twister i my, czyli plątanina rąk i nóg – wesołe wrażenia gwarantowane! Kto wygra te szalone rozgrywki? Plażowanie i kąpiele morskie – pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Kąpiele w morzu są super! Plaża, plaża! Słodkie lenistwo! Jak najwięcej będziemy korzystać z pięknej plaży, zabaw i gier na piasku. Piaskowe zabawy – budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek. Baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni! Rzep-Cup – oto prawdziwy turniej gry w piłki i tarcze na rzepy – dołączysz do nas? Oto Jantar Rzep-Cup 2018! Wesoły kącik gracza – w wolnych chwilach i w razie niepogody – zabawy w ośrodku: gry towarzyskie, gry planszowe, role-playing games, zabawy integrujące grupę. Dużo śmiechu dla każdego gwarantowane. Kąpiele w basenie – zabawa i odpoczynek w słońcu na terenie naszego ośrodka. Nie trzeba umieć pływać. Zabawa przy ognisku z kiełbaskami – spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki. Wakacyjne disco – szalona zabawa na dyskotece w naszym pensjonacie. Uroczyste rozdanie dyplomów.

Pełna oferta >tutaj<

Więcej tematyk na WWW.KOGIS.PL

Zapraszamy 🙂

Każde dziecko znajdzie tutaj swój wymarzony obóz. 

Child eating watermelon on the beach Active happy children on the beach
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Nadmorski obóz 4 żywiołów dla dzieci 8-13 lat

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej jest renomowanym organizatorem turystyki, szczególnie kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół i wycieczek szkolnych. 

Najwyższa jakość usług oraz trwałe relacje z Klientami to atuty firmy. KOGIS-owi podopieczni mają gwarancję odpowiednich warunków pobytu, bezpieczeństwa i smacznego …

Więcej

Adres:

ul. Jontka 9, 04-823 Warszawa

Kontakt:

514 637 263, 502 164 608
kontakt@kogis.pl
http://www.kogis.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:latowakacjewyjazdy

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także