Nadchodzi czas Lwiej Straży!

poniedziałek 11.04.2016 do niedziela 08.05.2016

Lwia Straż. Powrót czasopismo dla dzieci Egmont

Na kanale Disney Junior można zobaczyć pilot pierwszego sezonu serialu „Lwia Straż: Powrót”. Cały serial „Lwia Straż”, pojawi się w telewizji już 18 kwietnia. Wydawnictwo Egmont przygotowało dla fanów Króla Lwa pięknie ilustrowaną książkę „Lwia Straż”. Powrót – już do kupienia w księgarniach – a 18 kwietnia zadebiutuje nowy dwumiesięcznik Egmontu – Lwia Straż, w którym historie i komiksy przeplatać się będą zadaniami do wykonania.

Lwia Straż to kontynuacja jednego z największych kinowych przebojów wytwórni Walta Disneya. Któż dziś nie pamięta słynnego Króla Lwa? Minęły lata, dorasta już następne pokolenie walecznego Simby. I to właśnie przed jego synem – Kionem obdarzonym niezwykłym darem ryku, staną nowe wyzwania wymagające odwagi, poświęcenia, wytrwałości i wierności starym ideałom panującym na Lwiej Ziemi.

Premiera serialu Lwia Straż, do którego piosenkę zaśpiewali Łozo i Tomson z zespołu Afromental, będzie miała miejsce 18 kwietnia o godzinie 18:30 w Disney Junior, a pilotażowego odcinka Lwia Straż: Powrót – już 26 marca o godzinie 9.00.

Teaser serialu i piosenkę Jaki piękny dzień w wykonaniu Łozo i Tomsona można obejrzeć na:

Jeszcze przed premierą w Disney Junior wszyscy fani przygód mieszkańców Lwiej Ziemi będą mogli poznać ich przygody w pięknie ilustrowanej książce, a w dniu premiery serialu wcielać się w bohaterów opowieści i podejmować decyzje, które mają wpływ na przebieg historii na łamach nowego czasopisma Wydawnictwa Egmont.

Lwia Straż. Powrót to fascynująca opowieść o potędze przyjaźni i współpracy, dzięki której można wyjść cało z każdej opresji. Mały Kion zabiera czytelników w niezwykłą podróż po wspaniałej i pełnej tajemnic Lwiej Ziemi. Kion – nie jest sam – towarzyszy mu zgrana paczka wyjątkowych rozrabiaków zwana Lwią Strażą. Są to: Bunga – nieustraszony ratel, Fuli – pewna siebie gepardzica, Beshte – beztroski hipopotam oraz Ono – najbystrzejsza czapla. Mają ogromny talent do popadania w najróżniejsze kłopoty, z których na szczęście wychodzą bez szwanku, dzięki swojej odwadze, bystrości i lojalności.

Lwia Straż. Powrót
Tekst: Victoria Saxon
Ilustrator: Mike Wall
Oprawa: twarda
Liczba stron: 32
Wiek: dzieci 3-7 lat
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo Egmont

W nowym magazynie młodzi czytelnicy przeżyją ekscytujące i niebezpieczne przygody w szeregach Lwiej Straży. Na 32 stronach historie i komiksy przeplatają się z różnorodnymi zadaniami do wykonania. Po raz pierwszy w czasopiśmie dla dzieci pojawia się interaktywny komiks, który zmusza małego czytelnika do rozwiązywania takich samych zadań, jak bohaterowie obrazkowej historii. Dodatkową atrakcją są strony przyrodnicze poświęcone zabawnym faktom z życia afrykańskich zwierząt. Do każdego numeru dołączony jest prezent.

Lwia Straż
Magazyn dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat
Częstotliwość: Dwumiesięcznik
Format: 208 x 278 mm
Liczba stron: 32
Cena: 9,99 zł
Premiera: 18 kwietnia
Wydawnictwo Egmont

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:czasopismo