Nabór warsztatowy dla młodzieży – spektakl teatralny

Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
📅 niedziela 26.05.2019
Nabór warsztatowy dla młodzieży - spektakl teatralny
Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski i Fundacja ANIMEA zaprasza młodzież do 26 roku życia na nabór warsztatowy do muzycznego spektaklu teatralnego.

Wojenka… Czy wiesz co to jest? Stwórz spektakl o zwykłych ludziach, którzy stanęli w obliczu walki.

Praca warsztatowa pod okiem profesjonalnego reżysera i choreografa. Premiera spektaklu pod roboczym tytułem „Wojenka. Wspomnienie na głosy, dźwięki i ciała” – listopad 2019, reż. Bartosz Mazur (aktor, reżyser, współpracuje m.in. z Teatrem Baza, Studiem Teatralnym Koło, Teatrem Ochoty czy Teatrem Niewielkim). Aranżacje utworów wykonał Marcin Zdunik Cellist (wiolonczelista, aranżer, zapraszany przez polskie i zagraniczne orkiestry, współpracuje m.in. z pianistą Aleksandrem Dębiczem, kompozytorem Pawłem Mykietynem czy chórem Camerata Silesia). Autorem tekstu będzie Maciek Papierski.

26 maja, godz. 10 -12 (przyjdź w swobodnym stroju)

Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32 (sala 115, AKAPIT)

Masz pytania? Tel. 600775369, fundacjaanimea@gmail.com

Projekt współfinansuje m. st. Warszawa. Udział bezpłatny.

Jagienki 2B/2

zaneta.slawinska@gmail.com