Nabór do dziecięcych grup baletowych

Szkoła „Fouetté”: Siedziba ul. Mołdawska 22 / Filia os. Tysiąclecia 30F mapa

poniedziałek 02.12.2019 do piątek 31.01.2020

Nabór do dziecięcych grup baletowych. Nowe grupy Balet Mini

W Szkole Tańca i Baletu „Fouetté” prowadzone są zajęcia z baletu dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Odpowiednio do ich wieku dostosowano program nauczania opracowany przez dr hab. Beatę Książkiewicz prof. UMFC, dyrektor szkół „Fouetté”. Według programu taniec dla dzieci ma być połączeniem zabawy z nauką podstawowych kroków i pozycji tańca klasycznego jak i wypracowaniem gibkości.

Taniec stwarza dla dzieci doskonałą okazję do harmonijnego i wszechstronnego rozwoju. Podczas tańca dziecko ma możliwość pracy nad koordynacją i gibkością ciała. W ten sposób wzmacnia się gorset mięśniowy co procentuje w korygowaniu wad postawy (skolioza, płaskostopie). Poprzez taniec dzieci mają szansę nabrać gracji, wdzięk, rozwinąć kreatywność i muzykalność.
Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez pedagogów z wyższym wykształceniem ze specjalizacją pedagogiki baletu, którzy skrupulatnie zostali dobrani przez dyrekcję szkoły.
Obecnie prowadzimy nabór do grup baletowych dla dzieci od 3 roku życia.
Zapraszamy na bezpłatne przeglądy predyspozycji, na podstawie których zostaje dopasowana odpowiednia grupa i program nauczania.

Plakat Nabór Balet Mini 19_20! (1)
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Szkoła Tańca i Baletu Fouette

Szkoła Tańca i Baletu Fouetté i Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu

Szkoła Tańca i Baletu „Fouetté” Założona przez dr Beatę Książkiewicz Szkoła Tańca i Baletu „Fouetté” działa w Poznaniu od 1997 roku. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każda z grup wiekowych ma możliwość szkolenia umiejętności …

Więcej

Adres:

Mołdawska 22 61-614 Poznań;
os. Tysiąclecia 30F, 61-255 Poznań


Kontakt:

61 825 66 32
office@fouette.pl
http://fouette.pl/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:balettaniecwarsztaty