pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

czwartek 16.01.2020

Na tropie zaginionego koloru – warsztaty dla dzieci. Bytom

Galeria Malarstwa Polskiego pełna jest tajemnic ukrytych przed niepowołanymi gośćmi. Jeżeli jednak potraficie patrzeć uważnie, myśleć logicznie i chcielibyście przeżyć przygodę na miarę bohaterów „Kodu Leonardo da Vinci” – zapraszamy do Muzeum. Podczas zajęć „Na tropie zaginionego koloru” uczestnicy staną się detektywami historii sztuki. Wspólnym wysiłkiem odkryjemy, co i kto ukrył w obrazach i jaką wiadomość nam zostawił Tajemniczy Artysta. Ślady, tropy i poszlaki – to wszystko znajdziecie na naszych zajęciach.

Uwaga! Na zajęcia obowiązują zapisy!

data: 16 stycznia 2020 roku (czwartek), godz. 11.00
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Marek Ryś
wstęp: 10 zł