Centrum Edukacji, pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

sobota 22.06.2019

Na tropie zaginionego koloru – warsztaty dla dzieci. Bytom

Jaką wiadomość zostawił nam Tajemniczy Artysta? Co kryje się w obrazach? Galeria Malarstwa Polskiego jest pełna tajemnic, które są trudne do odkrycia i sprytnie zabezpieczone przed niepowołanymi gośćmi. Podczas zajęć „Na tropie zaginionego koloru” przejmiemy rolę detektywów. Wspólnym wysiłkiem odkryjemy, co i kto ukrył w obrazach i jaką wiadomość nam zostawił Tajemniczy Artysta. Ślady, tropy i poszlaki – to wszystko znajdziecie na naszych zajęciach.

Uwaga! Na zajęcia obowiązują zapisy!

data: 22 czerwca 2019 roku (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Marek Ryś
wstęp: 10 zł