Na tropie wrocławskich krasnali – wycieczka rodzinna

ulica Szewska
📅 sobota 17.08.2019
Na tropie wrocławskich krasnali - wycieczka rodzinna
Zapraszamy rodziny z dziećmi od lat 5 na bezpłatną wycieczkę wakacyjną po Starym Mieście „Na tropie wrocławskich krasnali”.

Niektóre z krasnali całkiem nieźle się przed nami ukrywają, ale razem spróbujemy odszukać (jeśli się uda) wszystkie, które mieszkają na wrocławskim Rynku..

Krasnale lubią się bawić, więc już na nas niecierpliwie czekają!
Na wycieczkę obowiązują zapisy przez formularz:

Wycieczkę poprowadzi Agnieszka Malczewska – przewodniczka miejska po Wrocławiu.

Serdecznie zapraszam także na pozostałe wakacyjne wycieczki rodzinne organizowane i prowadzone przez przewodników ze Stowarzyszenia TUiTAM. Wycieczki skierowane są do mieszkańców Wrocławia, jak i turystów odwiedzających nasze miasto.
Na wycieczki obowiązują zapisy, udział jest bezpłatny.
Projekt finansowany przez Biuro Promocji Miasta Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.