Weleda
Weleda Baby

Na Dzień Kobiet Galeria Bemowo poszukuje Superbohaterek z Bemowa

Galeria Bemowo
🗺
📅 środa 08.03.2023 do niedziela 12.03.2023
Na Dzień Kobiet Galeria Bemowo poszukuje Superbohaterek z Bemowa
W środę 8 marca świętujemy Dzień Kobiet. Każda Kobieta to Superbohaterka, ale wiele wspaniałych kobiet jest wciąż do odkrycia! Dlatego Galeria Bemowo rusza z konkursem na Facebooku, w ramach którego poszukuje Superbohaterek z dzielnicy Bemowo, które stanowią lokalny wzór do naśladowania. Na autorów 5 najlepszych zgłoszeń konkursowych oraz wskazane bemowskie Superbohaterki czekają nagrody.

„Superbohaterki z Bemowa” to konkurs na Facebooku skierowany do wszystkich mieszkańców dzielnicy Bemowo, w ramach którego chcemy odkryć bemowskie kobiety, które działają na rzecz lokalnej społeczności, robią coś dobrego, pomagają potrzebującym. Rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu: rodzinie, sąsiedztwie, szkole, pracy, dzielnicy i pomóż Galerii Bemowo znaleźć bemowską Superbohaterkę! Poszukujemy kobiet w każdym wieku, które zmieniają otaczającą nas rzeczywistość na lepszą i są wzorem do naśladowania.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym wskażesz kobietę z Bemowa, która Twoim zdaniem jest lokalną Superbohaterką oraz napiszesz, jaką ma super moc. Nagradzamy 5 najciekawszych zgłoszeń. Na autorów zwycięskich zgłoszeń czekają karty podarunkowe o wartości 100 złotych do drogerii Rossmann, a wskazane w zwycięskich komentarzach Superbohaterki otrzymają do rąk własnych kwiaty w doniczce.

Konkurs trwa od 8 do 12 marca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 marca na profilu Galerii Bemowo na Facebooku. Regulamin konkursu „Superbohaterka z Bemowa” dostępny na stronie internetowej Galerii Bemowo oraz w poście konkursowym.

155 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent