Weleda
Weleda Baby

Muzykowanie na dywanie – koncert z okazji Dnia Mamy

Centrum Kultury w Łomiankach
🗺 mapa
📅 piątek 26.05.2023
🎫 15zł
Muzykowanie na dywanie - koncert z okazji Dnia Mamy
A gdyby tak zwyczajny dywan stał się dla nas światem utkanym z rozmaitych dźwięków, rytmów i figur tanecznych? Gdyby tak ponownie uwierzyć, że świat można zaczarować i choć na chwile stać się dzieckiem obok swego dziecka. Gdyby tak dać się porwać niezwykłej przygodzie na zaczarowanym muzycznym dywanie…

„Muzykowanie na dywanie” to koncert edukacyjny dla najmłodszych. To wyjątkowa i niepowtarzalna, muzyczna przygoda mająca swój dominujący motyw tematyczny, który inspiruje do kreatywnych zabaw i animacji przy muzyce granej na żywo.

„Muzykowanie na dywanie” to zaproszenie do wspólnej zabawy – śpiewania, grania na instrumentach oraz do tańca i animacji ruchowych. To znakomity sposób by podczas intrygującej i atrakcyjnej zabawy, wykształcić w dzieciach poczucie grupowej wspólnoty, empatię oraz swobodę wyrażania ich emocji i osobowości.

Artyści z projektu „Muzykowanie na dywanie” oraz Centrum Kultury w Łomiankach zapraszają na niepowtarzalny, interaktywny koncert z okazji Dnia Mamy.

Koncert poprowadzą dwie wspaniałe osobowości sceniczne – Maria Foryś, znana z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz” oraz Marta Florek, znana z programu „The Voice of Poland. Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów muzycznych: Piotr Iwański – kierownik muzyczny | piano, Maciej Wojcieszuk | perkusja, Michał Mościcki – bas | kontrabas.

Koncert dla dzieci w wieku: od 2 do 10 lat.
(*dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie)

Czas trwania koncertu około 50 minut bez przerwy.

26 maja 2023 r., godz. 18:00
Centrum Kultury w Łomiankach – sala widowiskowa
Bilety – 15,00 zł dostępne w recepcji CK oraz na stronie www.kultura.lomianki.pl

447 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent