Muzyka dawna dla dzieci

Staromiejski Dom Kultury, rynek Starego Miasta, Warszawa mapa

piątek 04.11.2016 do niedziela 20.11.2016

muzyka dawna dla dzieci

Staromiejski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-15 lat, na zajęcia wokalno-instrumentalne związane z muzyką XV i XVI w. W oparciu o repertuar średniowiecznych i renesansowych pieśni i utworów instrumentalnych. Zajęcia przewidują naukę podstaw techniki wokalnej, naukę gry na instrumentach dętych i strunowych (flety proste, fidel, fidel basowa, rebek, szałamaja, harfa) a także naukę czytania nut.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Obst-Chwała, skrzypaczka i fidelistka, absolwentka UM im. F.Chopina
w Warszawie, założycielka Zespołu Muzyki Dawnej Sabionetta. Zajęcia będą odbywać się w SDK , w czwartki w godz. 18.30 – 19.45, w Sali Kameralnej. Informacje i zapisy Katarzyna Mazur – tel. 501 394 110.

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie, zajęcia dla dzieci Warszawa Śródmieście

Staromiejski Dom Kultury

Staromiejski Dom Kultury nie jest nastawiony na efektowne (ale drogie!) imprezy, a na pozytywistyczne zajęcia edukacyjne w klubach i zespołach, gdzie oprócz artystycznej, solidnej pracy warsztatowej uczestnik otrzymuje dużą dawkę wiedzy i umiejętności. Wizualizacją misji …

Rynek Starego Miasta 2,