Muzyczny Dzień Mamy w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie mapa

niedziela 26.05.2019

Muzyczny Dzień Mamy w Arkadach Wrocławskich

W niedzielę, 26 maja, w Arkadach Wrocławskich odbędzie się Muzyczny Dzień Mamy. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Narodowym Forum Muzyki. W programie m.in. kreatywne warsztaty dla dzieci, nauka kołysanek, wspólne śpiewanie oraz koncert kwartetu muzycznego.

Muzyka jest niezwykle ważna w rozwoju dziecka. Stymuluje ona naukę języka, wzbogaca i pogłębia relacje rodziców z maluszkiem, a także wpływa korzystnie na rozwój emocjonalny. Warto więc oswajać pociechy z muzyką już od najmłodszych lat, a nawet kiedy są jeszcze w brzuchu mamy. Już bowiem po dwudziestym tygodniu ciąży dziecko słyszy, a z biegiem czasu zaczyna rozpoznawać głos matki i inne dźwięki – w tym muzykę.

Podczas Muzycznego Dnia Mamy w Arkadach Wrocławskich wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział we wspólnym śpiewaniu oraz w licznych zajęciach i konkursach przygotowanych przez nauczycieli Narodowego Forum Muzyki. Na najmłodszych czekać będą m.in. warsztaty, podczas których z pozornie bezużytecznych przedmiotów i odpadów stworzą instrumenty. Odbędą się też zajęcia śpiewu dla rodziców i dzieci oraz mam spodziewających się potomstwa. A na specjalnie przygotowanej scenie wystąpi kwartet muzyczny.

W trakcie wydarzenia będą rozdawane śpiewniki z kolorowankami powstałe w ramach kampanii społecznej „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato”. Z pewnością będą one świetnym towarzyszem zabaw, spotkań oraz rodzinnych wyjazdów.

Muzyczny Dzień Mamy odbędzie się 26 maja, w godzinach 12:00 – 18:00, na poziomie 0 galerii, w pobliżu wejścia od strony ul. Powstańców Śląskich. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Muzyczny Dzień Mamy plakat
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl