Muzyczne Przygody Głosi w Filharmonii

Filharmonia im. K. Szymanowskiego w Krakowie i Centrum Kultury Podgórza - Fort Borek mapa

sobota 17.06.2023 do niedziela 18.06.2023

25

Muzyczne Przygody Głosi w Filharmonii

Zapraszamy małych melomanów na nowy cykl koncertowych spotkań zatytułowany Muzyczne przygody Głosi. Ich bohaterka – Głosia – wprowadzi małych uczestników w świat muzyki, odnajdując jej elementy podczas swoich rozlicznych przygód. Spotkania muzyczne będą miały formę koncertu kameralnego – dzieci nie tylko będą miały okazję wysłuchać grane na żywo utwory z zakresu muzyki poważnej i popularnej, ale również wejść w interakcję z wykonawcami i spróbować swoich sił na scenie w formie muzycznej zabawy rytmicznej lub wokalnej.

Zapraszamy w najbliższy weekend:

Repertuar:
Muzyka świata

sobota, 17 czerwca 2023 | godz. 10.00 lub 12.00
Sala Błękitna Filharmonii Krakowskiej (ul. Zwierzyniecka 1)
***

niedziela, 18 czerwca 2023 | godz. 10.00 lub 12.00
Centrum Kultury Podgórza – Fort Borek (ul. Forteczna 146)
*koncerty przeznaczone dla dzieci od lat 5

Cykl godzinnych spotkań „Muzyczne przygody Głosi” to przedstawienia muzyczno-edukacyjne, organizowane w jeden weekend w miesiącu. Forma koncertu kameralnego z elementami warsztatowymi, w trakcie którego uczestnicy są świadkami przygód Głosi, a wszystko to przeplatane jest granymi na żywo utworami z zakresu muzyki poważnej i popularnej. Uczestnicy mogą wejść w interakcję z wykonawcami, sami spróbować swoich sił na scenie w formie muzycznej zabawy rytmicznej lub wokalnej. Osią każdego koncertu jest ludzki aparat głosowy.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia online na www.filharmonia.krakow.pl lub w kasie biletowej Filharmonii (ul. Zwierzyniecka 1).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzyczne Przygody Głosi w Filharmonii

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

Filharmonia Krakowska ma swój znaczący udział w ożywieniu życia kulturalnego Krakowa. Swą obecną, wysoką pozycję artystyczną dokumentuje przede wszystkim bieżącą działalnością koncertową. Obok cotygodniowych koncertów symfonicznych, organizuje imprezy w historycznych obiektach Krakowa (Zamek Królewski na …

Więcej

Adres:

ul. Zwierzyniecka 1
31 - 103 Kraków


Kontakt:

(012) 422 94 77 wew. 16, (012
sekretariat@filharmonia.krakow.pl
http://www.filharmonia.krakow.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:koncertmuzyka