Muzyczne Podróże Molto. Molto w świecie bajek Disneya

Sala Koncertowa
🗺 mapa
📅 poniedziałek 27.05.2024
Molto w świecie bajek Disneya
Cykliczne koncerty familijne Muzyczne Podróże Molto. Po cyklu koncertów edukacyjnych „Flaming Molto w Muzykolandii” dzieci po prostu pokochały Molto – wielkiego pluszowego różowego flaminga!!!

Spotkanie dzieci z żywą muzyką jest przepięknym momentem, na który wielu z nas dorosłych patrzy z prawdziwym zachwytem. Otwarcie drzwi do zupełnie nowego świata wypełnionego przepięknymi dźwiękami daje ogromną satysfakcję najmłodszym odkrywcom, ich rodzicom, oraz samym artystom, którzy wcielając się w rolę przewodników wprowadzają dzieci w ten magiczny świat. Zapraszamy więc dzieci i ich opiekunów w muzyczną podróż dookoła świata, w którą zabierze nas różowy flaming Molto. Wspólnie przeżyjemy wiele ciekawych muzycznych przygód, dzięki którym poznacie różne instrumenty, a także grających na nich artystów. Wspólnie zwiedzimy najodleglejsze zakamarki odkrywając barwny świat dźwięków i melodii. Ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić!

Drodzy Rodzice – w naszych koncertach kładziemy nacisk na jakość muzyki, ciepły kontakt z dziećmi i wartościowe treści. Poprzez kontakt ze zróżnicowanym repertuarem chcemy nie tylko przybliżyć Waszym dzieciom świat muzyki, ale również skomplikowany świat emocji. Poprzez muzykę oraz fabułę koncertów edukacyjnych chcemy, aby dzieci nauczyły się rozumieć siebie, swoje emocje i motywy swojego postępowania, aby umiały nazwać towarzyszące im emocje. Chcemy pokazać jak muzyka może być łatwym początkiem rozmowy na trudne – zwłaszcza dla małych dzieci – tematy. Koncerty powstają na podstawie metody Lidii Bajkowskiej, autorki książki „Bajka o piosence i nutkach”.
Scenariusz spotkania jest opracowany według autorskiego planu ramowego koncertu dla dzieci wypracowanego przez Dominikę Łukasiewicz.

W maju wspólnie z różowym flamingiem MOLTO zapraszamy na FAMILIJNY KONCERT PIOSENEK z bajek DISNEYA!

Nie może Was zabraknąć na tym koncercie!
Sporo się natrudziliśmy i wybraliśmy najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya, które zabrzmią w oryginalnych aranżacjach w wykonaniu Karkonoskiej Filharmonii Kameralnej i Krzysztofa Pachołka, głosu, który w bajce Alladyn wprowadzał całe pokolenia w magiczną Arabską noc.
Vaiana – skarb oceanu, Nasze magiczne Encanto, Coco, Król Lew… i wiele więcej! Będziemy razem śpiewać, rozwiązywać zagadki, tańczyć i poznamy kilka ciekawostek na temat instrumentów. Jedno możemy powiedzieć Wam na pewno – na tym koncercie nie tylko dzieci będą się dobrze bawić.

https://www.facebook.com/events/177610525272957/

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent